آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست کمک در مشکل هارد لپ تاپ hp مدل d6-1260

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
سلام دوستان یه hp d6-1260 se اومده که با هارد مشکل داره
همین که روشن میکنی همه چی شناسایی میشه هارد و dvd-rw بعد از گذشت حدود 2-3 دقیقه شروع به صداد دادن هارد میکنه ! تق تق تق تق ( بصورت شدید ) بعدش هم هارد کلا خاموش میشه ! و شناسایی نمیشه !
چند دقیقه بعد که دوباره روشن میکنی دوباره هارد شناسایی میشه و همین وضع تکرار میشه ! هارد نو هم انداختم همین وضعه . رم هم عوض کردم تمام ورودی خروجی های اضافی رو هم برداشتم تست کردم بازم همین ...
همکاران و دوستان عزیز لطفا کمکم کنید ...

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823
پاسخ : درخواست کمک در مشکل هارد لپ تاپ hp

سلام دوست عزیز بایوس هم آپدیت کنید ببینید رفع میشه یا نه من فکر کنم ولتاژ به هارد میرسه و قطع میکنه اگر روی برد مشکلی نداره میتونه از چیپ باشه

عیدتون مبارک

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Dr.Laptop

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir

ممنون دوستان از راهنمایی ها تون . آپدیت بایوس که میکنم دستگاه چند لحظه سوییچ میشه بعد از 3-4 ثانیه خاموش میشه و همین روند تکرار میشه. 3-4 نسخه از ورژن های مختلف بایوس پروگرام کردم. فقط همین روند تکرار میشه و تصویر هم میره. اما با بایوس خودش که بک آپ شو گرفته بودم تصویر دارم. فقط مشکل قطع شدن برق هارد هست.
جایی میشناسین که اصولی تعویض چیپ بکنه تهران از همکارا ؟ من چند جا میشناسم اما تا بره بیاد لپ تاپ 2 ماهی طولش میدن !!
البته همشون میگن اولش 48 ساعته برات تعویض میکنیم و میفرستیم !!!
لطفا از طریق پیام خصوصی اطلاع بدین که تبلیغات نشه. ممنون عزیزان.

ali8889

کاربر
2010-10-22
447
1,823

ممنون دوستان از راهنمایی ها تون . آپدیت بایوس که میکنم دستگاه چند لحظه سوییچ میشه بعد از 3-4 ثانیه خاموش میشه و همین روند تکرار میشه. 3-4 نسخه از ورژن های مختلف بایوس پروگرام کردم. فقط همین روند تکرار میشه و تصویر هم میره. اما با بایوس خودش که بک آپ شو گرفته بودم تصویر دارم. فقط مشکل قطع شدن برق هارد هست.
جایی میشناسین که اصولی تعویض چیپ بکنه تهران از همکارا ؟ من چند جا میشناسم اما تا بره بیاد لپ تاپ 2 ماهی طولش میدن !!
البته همشون میگن اولش 48 ساعته برات تعویض میکنیم و میفرستیم !!!
لطفا از طریق پیام خصوصی اطلاع بدین که تبلیغات نشه. ممنون عزیزان.

سلام دوست عزیز روی چیپ هم هیت نرم بگیر اما قبلش به مشتری بگو که چیپ مشکل داره ممکنه با این کار اصلا تصویر نده یا اینکه باید برد عوض کنی چون من تجربه داشتم

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان

سلام اول چیپ ها تست بگیر بعد المانهای بین چیپ وسوکت هارد رو تست کن در آخر برو سراغ چیپ اگه هیتر داری کل چیپ رو از مایع فلکسی بپوشون بعد یک هیت ملایم بگیر ویا ریسولدش کن اگه جواب نداد شماره چیپ رو بگو تا بیشتر راهنماییت کنم موفق باشید

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
چیپ رو هیت دادم قبلا هارد توی 1- 2 دقیقه اول صدا میداد و برقش قطع میشد الان حدود 10-15 دقیقه ای هارد ویندوزش هم بالا میاد بعد یهو هارد صدا میده و برق هارد قطع میشه ... ولی بازم همچنان ایراد پابرجاست ... لطفا کمک کنید ... جالب اینجاست وقتی هارد قفل میکنه ولتاژ 5 ولتی که به کانکتور هارد باید برسه قطع نمیشه و ولتاژ های المان های اطراف هارد تغییری نمیکنن بخاطر همین من شکم بیشتر به پل جنوبی ... نظر شما چیه ؟

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام S.B رو ریبال کن حل میشه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yx700