آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست: راهنمایی از اساتید باتجربه

hamid20

کاربر vip
vip
کاربر
2008-06-21
11
11
باسلام به استادان گرامي.من يك دانشجوي الكترونيك هستم كه بايد توكارگاه تعميرات تلوزيون درباره ي عيب هاي كارت گرافيك و راه هاي رفع عيب كنفرانس بدم.كسي ميتونه به من كمك كنه؟

آخرین ویرایش:

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
پاسخ : در خواست كمك

باسلام به استادان گرامي.من يك دانشجوي الكترونيكم كه بايد توكارگره تعميرات تلوزيون در باره ي عيب هاي كارت گرافيك و راه هاي رفع عيب كنفرانس بدم.كسي ميتونه به من كمك كنه؟
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
عنوان تاپیک شما ناصحیح است!
لطفا هر چه سریعتر آن را اصلاح نمایید:
http://www.irantk.ir/irantk31762/

hamid20

کاربر vip
vip
کاربر
2008-06-21
11
11
باسلام به part Group عزيز. بنده ساكن تهران هستم.منتها سمنان درس مي خونم.استاد كارگاه تعمير تلوزيون يك سري تحقيق در مورد دستگاه هايي كه اصول كارشون مثل تلوزيونه به دانشجو ها داده كه تحقيق بنده در مورد عيب يابي وتعمير كارت گرافيكه.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,499
تحقیق شما بیشتر به سخت افزار کامپیوتر میخوره شما بهتره اموزشهای تحلیل مدارات تلویزیون را مطالعه کنید وبعد عنوان تحقیق را اصلاح کنید موفق باشید

سجادی

کاربر
2013-03-28
1
2
سلام سال نو مبارک -اشکال کوچکی در تلویزیون من ایجاد شده -تصویر تلویزیون تا چند دقیقه میره بعد بازدن بر روی تلویزیون یا خود به خود بر میگرده اما صدا دارد اگه در ابین مورد ما را راهنمایی کنید تلویزون من JVC

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,727
سلام سال نو مبارک -اشکال کوچکی در تلویزیون من ایجاد شده -تصویر تلویزیون تا چند دقیقه میره بعد بازدن بر روی تلویزیون یا خود به خود بر میگرده اما صدا دارد اگه در ابین مورد ما را راهنمایی کنید تلویزون من JVC

سلام
استاد عزیز
باید در بخش مرتبط با تلویزیون و با مشخصات و توضیح کامل مطرح فرمایید و درغیراینصورت پاسخ موثری دریافت نمی کنید
سپاس

superstar

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2006-10-21
254
1,136
دوست عزیز مادرخدمتیم ولی این فروم قانون داره که موقع ثبت نام خواندن و موافقت با اون الزامی هست (هر مطلب در بخش مربوطه)شما میبایست به اینجا مراجعه کنید
http://www.irantk.ir/forumdisplay.php?f=386

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,543

با سلام :
دوست عزیز شما باید ابتدا کاربر vip { عضورسمی انجمن } باشید تا از این امکانات استفاده کنید پست ارسالی شما بدلیل بلا محل حذف { بعد از رویت تان } خواهد شد .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,543
باسلام به استادان گرامي.من يك دانشجوي الكترونيك هستم كه بايد توكارگاه تعميرات تلوزيون درباره ي عيب هاي كارت گرافيك و راه هاي رفع عيب كنفرانس بدم.كسي ميتونه به من كمك كنه؟
با سلام :
دوست عزیز شما کاربر vip انجمن هستین !!! ابتدا قوانین استفاده و فعالیت در انجمن را مطالعه کنید ...
در ثانی عنوانی که برای مشکل خود انتخاب نموده اید نا بجا و بلا محل و ناقص میباشد حال که چند تا پاسخ هم دریافت نمودید {مثلا کارگاه تلویزیون و کارت گرافیت هر کدام رشته های جداگانه ای هستند و اساس کار هر کدوم مختص نوع خودش تا یک تصویر متحرک در نمایشگر مشاهده بشه } با توجه به همین پاسخ ها ی دوستان عنوان صحیح و درخواست با توضیح کامل را در بخش مناسب مطرح کنید تا راهنمایی شوید .
موفق باشید .

بالا