آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک در مورد ساخت سوئیچینگ برا ی امپلی فایر ماشین

امین200

کاربر
2013-03-16
13
16
سلام خدمت تمامی دوستان
من نیاز به یک مدار سوئیچینگ برای امپلی فایر ماشین که با ic tda7294 ساختم دارم
از تمامی اساتید و دوستان درخواست کمک دارم

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,762
سلام خدمت تمامی دوستان

سلام
دوست گرامی چرا از آی سی ولتاژ بالا استفاده کرده اید که با مشکل تغذیه مواجه شوید؟
به نظر من فراموش کنید بهتر است.

سپاس

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
سلام
دوست گرامی چرا از آی سی ولتاژ بالا استفاده کرده اید که با مشکل تغذیه مواجه شوید؟
به نظر من فراموش کنید بهتر است.

سپاس

سلام
استاد غزال فکر کنم ایشون می خوان آمپلی ماشین بزنن که ابعادش کوچکتر و برای تعمیر راحتتر باشه .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
سلام خدمت تمامی دوستان
با سلام :
عزیزم همونطور که دوستان نیز اشاره فرمودند مونتاژ یا ساخت و ساز و کار با منابع سویچینگ به اسانی امپلی فایر ها نیست با این وجود مداری به همراه شماتیک و فیبر چاپی و همچنین خود ایسی بکار امپلیفایرتون تقدیم میکنم در صورتیکه تبحر و تجربه چنین مداراتی را دارید شروع کنید وگرنه احتمال خسارت و ... به عهده خودتون ...
مدار فوق یک اینورتر سویچینگ که از ایسی مشهور TL494 یا مشابه ان همون KA7500 که ارزونتر از بقیه و بفور یافت میشود { حتی میتونید خیلی از قطعات .. . smps از پاورهای کامپیوتری سالم ابتیاع کنید }- 12 ولت ماشین را به دوبل 40 ولت با سیم وسط { پیک تو پیک 80 ولت } تبدیل میکند و شماتیکی از باس و امپلی که بتواند با ایسی مورد بحث شما مچینگ گردد {TDA7294 } با مدارات واسط و کامل اپلود میکنم .
امیدوارم براتون مفید باشد .
دانلود کنید :
[hide]مشاهده فایل‌پیوست caraudio INVERTER.rar[/hide]
موفق باشید .

پیوست‌ها

• 45.8 کیلوبایت بازدیدها: 273

امین200

کاربر
2013-03-16
13
16
ممنون از کمکتون
  • من اطلاعات دقیقی از مدارات سوئیچینگ ندارم
  • اگه میشه اطلا عات کاملی مثل لیست قطعات و مونتاز برد و...... در اختیار قرار بدین
  • خیلی ممنون میشم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
ممنون از کمکتون
  • من اطلاعات دقیقی از مدارات سوئیچینگ ندارم
  • اگه میشه اطلا عات کاملی مثل لیست قطعات و مونتاز برد و...... در اختیار قرار بدین
  • خیلی ممنون میشم
با سلام :
لیست تمامی قطعات در بطن شماتیک ها موجود میباشند و نقشه ها کامل و 100 در صد عملی در حد مونتاژ و بکار گیری اماده هستند اپلود شده ...
قبلا هم عرض شد اگر تجربه کافی در ساخت و ساز مدارات سویچینگ ندارید توصیه می شود ابتدا با مدارات ساده و کوچکی شروع و پس از کسب مهارت و تبحر کافی برای این مدل اقدام کنید .
موفق باشید .

امین200

کاربر
2013-03-16
13
16
با سلام :
لیست تمامی قطعات در بطن شماتیک ها موجود میباشند و نقشه ها کامل و 100 در صد عملی در حد مونتاژ و بکار گیری اماده هستند اپلود شده ...
قبلا هم عرض شد اگر تجربه کافی در ساخت و ساز مدارات سویچینگ ندارید توصیه می شود ابتدا با مدارات ساده و کوچکی شروع و پس از کسب مهارت و تبحر کافی برای این مدل اقدام کنید .
موفق باشید .

استاد عزیز من شماتیک بعضی از قطعات را نمیشناسم به همین دلیل لیست قطعات پرسیدم

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,550
با سلام :
موفق باشید .

استاد عزیز من شماتیک بعضی از قطعات را نمیشناسم به همین دلیل لیست قطعات پرسیدم
با سلام :
میتونید با علامت گذاری نکات مبهم در نقشه {داخل کادر رنگی مشخص کنید } و اپلود ان نقشه در انجمن بپرسید تا راهنمایی شوید .
موفق باشید .

بالا