آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

بدترین فلزیاب

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
سلام دوستان.لطف کنید بدترین فلزیابی را که باهاش کار کردید یا سراغ دارید چه دست سازش چه اماده اش اینجا معرفی کنید تا اگه خواستیم فلز یابی بخریم یا درست کنیم بدونیم که چه چیزی را نخریم یا چه چیزی را درست نکنیم تا پولمون الکی از دستمون نره .و نکته دیگه اگه لطف کنید قیمت فلزیابه را به صورت واقعی هم بنویسید عالی میشه مثلا بگید فلان فلزیاب با این عملکرد حدودا مثلا 5 ملیون می ارزه و بیشتر خریدنش ضرره و کالاهبرداری تا با این روش بعضی از افراد نا اگاه از هول حلیم نیفتن تو دیگ و کلاهشون بر داشته بشه.. با تشکر

saroveh

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-09-19
1,328
4,843
sari
من که دیدم یک دستگاه کره ایی طبق گفته فروشنده به نام md5008بود که اصلا پایدار نبود وبرد خیلی کمی هم داشت تقریبا 30 سانتیمتر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
به نظر من اصولا ما فلزیاب بد نداریم.از نظر ما بده چون یا ما توقع خیلی زیاد از دستگاه داریم یا اون کسی که میفروشه بزرگنمایی میکنه.در صورتی که فلزیاب واسه منطقه خاص پیدا کردن چیزهای خاص و برد خاص طراحی شده.مثل ماشین که هر ماشین کاریرد خاص خودشو داره

hmd-sat

کاربر vip
کاربر
2006-10-30
135
373
parse gade جان دستگاه بد هم داریم دستگاهی که نسبت به قیمت خریدش ارزش نداره و تقلبی هست

• Like

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
دوست خوبم تقلبی یعنی چی؟مگه کسی چشم بسته میره یه چیزی رو بخره.اگه کسی بخواد یه شلوار بخره 500 مغزه رو میره میگرده اون وقت واسه خرید دستگاه چند میلیونی چشم بسته میره میخره آخر کار هم که نمیتونه باهاش کار کنه میگه تقلبیه.مگر اینکه طرف خیلی(بوووووووووووق)باشه و آمپلی فایر غالبش کنن.اونوقت باید بگه که تقلبیه.از نظر قیمت هم که معمولا واسطه ها هستند که گرون میفروشن نه سازنده ها

• Like

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
راستی آقا محسن چرا دوتا تایپیک بدترین فلزیاب زذی؟

• Like

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
راستی آقا محسن چرا دوتا تایپیک بدترین فلزیاب زذی؟
راستش اینجا اینترنت خیلی سرعتش پایینه یه بار گزینه ثبت موضوع را زدم اما دیدم هیچ اتفاقی رخ نداد و دوباره زدمش بعد اومدو دیدم دوتا موضوع تکراری باهم ظاهر شده ونمیدونم چه جور میشه یکیشا حذف کرد اگه کسی میدونه زحمتشا بکشه.

• Like

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
دوستان نگاه کنید مثلا بعضی وقتها یه مداری هست که اسمشا فرضا میذاریمx این مدار xبا سی هزار میتونی جمعش کنی و حداکثره بردش پنجاه سانته ویه مداری هست که با نام فرضی yدر نظرش میگیریم که با صد هزار میتونی جمعش کنی اما بردش حداکثر 55سانته خوب اگه بخوایم اینجا همه جوانبا در نظر بگیریم معلومه که مدارxبهتر از مدارyهستش. منظورم از همه جوانب شامل دومورد اصلی میشه یکی قیمت قطعاته بکار رفته ودیگری که از همه مهمتره راحت پبدا کردن قطعه تو بازار ایران با این وضعیت تحریم هاس .شما هرچه قدرهم شماتیک مداره پیشرفته ای داشته باشین ولی نتونید قطعا طشاپیدا کنیدو سرهم بندیش کنید در نتیجه اون مدار بدردتون نمیخوره بعضی از مدارات یا دستگاه هستن که مدارشون الکی شلوغ پلوغه ومیشه مدارا با چندا تا ای سی یا قطعاته دیگه خیلی راحتر جمعشون کرد بعضی از دستگا ها هم هستن که میبینی خیلی تجملیه و پر زرق و برق اما بدون استفاده صرفا برا تیغ زدن مشتری ها ساخته شده.

mohsen beni

کاربر
2012-12-31
107
219
دوست خوبم تقلبی یعنی چی؟مگه کسی چشم بسته میره یه چیزی رو بخره.اگه کسی بخواد یه شلوار بخره 500 مغزه رو میره میگرده اون وقت واسه خرید دستگاه چند میلیونی چشم بسته میره میخره آخر کار هم که نمیتونه باهاش کار کنه میگه تقلبیه.مگر اینکه طرف خیلی(بوووووووووووق)باشه و آمپلی فایر غالبش کنن.اونوقت باید بگه که تقلبیه.از نظر قیمت هم که معمولا واسطه ها هستند که گرون میفروشن نه سازنده ها

دوسته من همه مردم مثله شما نیستن که با فلزیاب سرو کله زده باشن و بدونن کدوم جنس خوبه کدوم بد من ادمی را دیدم که طرف مدر کش سیکل بود وشوته شوت بود و با طمع به عشقه پیدا کردن دفینه رفته بود دنبال یکی از همین فروشنده هایه خدا نشناس اونم همچین نقره داقش کرده بود که بیا وببین.اخر سر پولش که رفت هیچ کلی هم وقتشا با اون دستگاه الکی هدر داد.هدف من از درست کردن این موضوع همینه که کلاه سره افرادی که هیچ اطلاعی از فلزیاب ها و قیمتاشون ندارن نره وا ز تجاربه افراده کاربلد و حرفه ای در اینجا استفاده بکنیم.من خودم به شخصه تا یه سال پیش هیچ اطلاعی از فلزیاب ها نداشتم اما به لطف دوستانی که چه تو این سایت چه تو سایت هایه دیگه هستن خیلی چیزها یاد گرفتم که ا میدوارم خدا بهشون عمره بابرکت بده.
از این به بعد دوستانی که تجربه دارن لطف بکنن و بگن مثلا فلان فلزیاب باین مشخصات از این قیمت بیشتر نمی ارزه و بیشتر از این نخریدکه ضرره تا بدین وسیله از قیمت ها هم اطلاعاتی بدست بیاریم .ببخشید که اینقدر وراجی کردم.باتشکررررر

• Like

hmd-sat

کاربر vip
کاربر
2006-10-30
135
373
محسن خان مشکل اینجاست که با این اطلاع رسانی نون بعضی ها که تو این سایت و در بین ماست اجر میشه

• Like
بالا