آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

مشکلات هارد سیگیت 1T

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
الان گزارش گیری از سلامت هارد شما درست نشون میده که احتمالا ReaAllocated Sectors در وضعیت قرمز هستش شما f1 رو بزنید و وارد وین شوید و با نرم افزار هایی مثل CrystalDiskInfo که وضعیت هارد شما رو مونیتور میکنند ببینید کدوم قسمت در وضعیت هشدار هستش اگر ReaAllocated Sectors count یا glist ,plist در وضعیت هشدار قرار دارد باید اسمارت شما ریست بشه که پی سی 3000 و دستگاهای مشابه این کارو برات میکنن هزینشم فک نکنم بالای 30 تومن بگیرن یا یک نرم افزار روسی بود که گفته بود اسمارت بعضی هاردهای سیگیت رو ریست میکنه من تست نکردم ولی نرم افزارو براتون میذارم که باید با استفاده از ttl کانکت شین به هاردتون .
البته بعضی مواقع دیده شده به خاطر بالا رفتن دمای هارد هم این ایراد رو میده یا بر اثر مشکل داشتن پاور هم این ایرادو میده.
موفق باشین

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
در حال حاضر هارد اصلی ام را با این هارد مشکل دار هارد به هارد کردم و ویندوزش بالا اومده
قسمت اول نرم افزار تست کردم و تصویرش را ضمیمه کردم اما قیمت اسکن ارور که رفتم بعد از چند درصد ارور صفحه آبی رنگ آمد
البته با نرم افزار Hard Disk Sentinel تست کردم و صاویرش را براتون گذاشتم
من دستگاه ندارم نمیشه با نرم افزار تعمیرش کرد

پیوست‌ها

• 286.8 کیلوبایت بازدیدها: 130
  • 101.9 کیلوبایت بازدیدها: 130
  • 81.6 کیلوبایت بازدیدها: 131
آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

reza01j

کاربر
2010-12-25
192
2,379
maragheh
خب این مشخصه که هارد شما از لحاظ سلامت خیلی پایینه و ReaAllocated Sectors count ارزشش 1 شده فک نکنم ئبا نرم افزار بشه کاری کرد البته اون نرم افزار رو که بهت دادم با یه مدار ساده که همه جا هست میتونی وصل شی به هاردت و تست کنی ولی نمیدونم بتونی جواب بگیری

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hossein_g

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
خب این مشخصه که هارد شما از لحاظ سلامت خیلی پایینه و ReaAllocated Sectors count ارزشش 1 شده فک نکنم ئبا نرم افزار بشه کاری کرد البته اون نرم افزار رو که بهت دادم با یه مدار ساده که همه جا هست میتونی وصل شی به هاردت و تست کنی ولی نمیدونم بتونی جواب بگیری
ایا در اراک کسی دستگاه داره برام تعمیر کنه

بالا