آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کتاب‌های دوره کاردنش یا فنی‌ حرفه‌ای چطوره؟

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
سلام دوستان، ما یه فامیلی داریم امسال سال اول دوره کار دانش

پیوست‌ها

• 73.2 کیلوبایت بازدیدها: 291

pedi

کاربر
2007-04-02
160
1,055
سلام دوست عزیز من خودم هنرستانی بودم فنی حرفه ای الکترونیک .این کتابها ماله الکتروتکنیکه.شما باید کتابهای الکترونیک رو بگیرین.
الکترونیک فنی حرفه ای و رشته تعمیر رادیو تلویزیون کاردانش کتابهای خوبی دارن.گرفتن نمی خواد چرا دانلود نمیکنی؟

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
آخه کتاب‌های PDF به من نمیسازه. پشت کامپیوتر هی‌ حواسم پرت می‌شه آخه، کاغذ باشه راحت ترم. حالا شما کتاب‌های Pdf اینارو سراغ دارید؟

pedi

کاربر
2007-04-02
160
1,055
خواهش میکنم هر جور راحتی .ولی اینو بگم اونا برای غیر دانش آموزا قیمت پشت جلد حساب نمیکنن.چون من خودم یه دونه از برق خودرو خریدم کتاب 2 تومنی رو واسم 10 تومن حساب کردن .انبار کتاب باید بربی بگیری.اینجا راحت دانلود کن بخون.ولی من خودم خوندم حتی از کتابهای دانشگاهی هم بهتره به نظرم.

Sina_Browser

کاربر vip
کاربر
2012-10-20
140
531
سلام
من خودم امسال دوره کارودانش رو تموم کردم
فقط باید بهتون بگم اصلا نرید سمت کارودانش
چون وقتی میخوای کنکور بدی باید کتاب های فنی و حرفه ای رو بخونی البته اینم بگم فرق زیادی ندارن و اگه خودت علاقه داشته باشی هیچ فرقی ندارن

pedi

کاربر
2007-04-02
160
1,055
آره راست میگه هم موقع کنکور اینطوریه .هم تو دانشگاه هم باید یه سری واحد اضافه به عنوان جبرانی پاس کنی ،اگه میخوای تو دانشگاه مشکل نداشته باشی برو ریاضی بخون تئوریت عالی میشه.اگه میخوایی تئوری و عملیت نصف نصف باشه بیا فنی.اگه هم میخوای عملیت خیلی خوب باشه برو کاردانش.ولی اگه من خودم الان قرار بود انتخاب رشته کنم میرفتم ریاضی .این کتابهای فنی وکاردانش رو از اون سایت دنلود میکردم میخوندم .تابستون هم میرفتم سازمان فنی و حرفه ای دوره میدیدم.

بالا