آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

هنگ کردن روی لوگو مادربرد با نصب ویندوز

shkib2005

کاربر
2007-09-03
120
1,039
با سلام دوستان بنده یه سیستم تو مغازه دارم با مشخصات : مین asus P5AD2-E رم 2GDDR2 هارد SEAGATE 250 G SATA POWER GREN 350 ویندوز سون روی سیستم بود 32 بیتی یه ویندوز 8( هشت) 64بیتی نصب کردم باهاش مشکل نصب درایور داشتم پروگرام TNM 2000 نمیشناخت دوباره خواستم عوضش کنم برم سون 7 بوت کردم درایو C رو DELET کردم CREATE کردم رفت برای نصب مرحله اول نصب ویندوز 7 روفت سیستم ریستارت شد و روی لگوی آرم مادر برد ماند . سیستم رو ری استارت کردم پس از عیب یابی مشخص شد با نصب هارد سیستم هنگ میکنه هارد رو بردم روی سیستم خونه تست کردم دنباله نصب ویندوز رفت با سیستم خونه هارد هیچ مشکلی نداشت هارد خونه رو روی سیستم مغازه تست کردم سیستم هیچ مشکلی نداشت هارد SEAGATE 250 که مال مغازه باشه روی سیستم خونه مشکلی نداره ولی روی سیستم مغازه بالا نمیاد فریم ویر هار رو آپدیت کردم بازم درست نشده هاردم روی دو سیستم دیگه تست کردم روی یکش بالا امد روی یکش مثل سیستم مغازه خودم هنگ میکنه با تشکر لطفا راهمایی کنیید در ضمن روی سیستمای نصبتا جدید )DDR3)بالا میاد روی سیستم های نصبتا قدیمی DRR2بالا نمیاد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

yousef12

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-11-12
502
3,904
آذربایجان غربی
با سلام دوستان بنده یه سیستم تو مغازه دارم با مشخصات : مین asus P5AD2-E رم 2GDDR2 هارد SEAGATE 250 G SATA POWER GREN 350 ویندوز سون روی سیستم بود 32 بیتی یه ویندوز 8( هشت) 64بیتی نصب کردم باهاش مشکل نصب درایور داشتم پروگرام TNM 2000 نمیشناخت دوباره خواستم عوضش کنم برم سون 7 بوت کردم درایو C رو DELET کردم CREATE کردم رفت برای نصب مرحله اول نصب ویندوز 7 روفت سیستم ریستارت شد و روی لگوی آرم مادر برد ماند . سیستم رو ری استارت کردم پس از عیب یابی مشخص شد با نصب هارد سیستم هنگ میکنه هارد رو بردم روی سیستم خونه تست کردم دنباله نصب ویندوز رفت با سیستم خونه هارد هیچ مشکلی نداشت هارد خونه رو روی سیستم مغازه تست کردم سیستم هیچ مشکلی نداشت هارد SEAGATE 250 که مال مغازه باشه روی سیستم خونه مشکلی نداره ولی روی سیستم مغازه بالا نمیاد فریم ویر هار رو آپدیت کردم بازم درست نشده هاردم روی دو سیستم دیگه تست کردم روی یکش بالا امد روی یکش مثل سیستم مغازه خودم هنگ میکنه با تشکر لطفا راهمایی کنیید در ضمن روی سیستمای نصبتا جدید )DDR3)بالا میاد روی سیستم های نصبتا قدیمی DRR2بالا نمیاد
من هم مثل این دوست عزیز این مشکل را دارم هارد منم سیگیت250 گیگ است
لطفا راهنمایی فرمایید
با کلیر بایوس حل نشد؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,735
من هم این مشکل را داشتم بیشتر از هارد هست نه توانستم کاری انجام دهم حتی من آخرین ورژن بایوس را زدم ولی نه شد پاور را هم تست زدم

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام به نظر من مشکل شما روی هارد است اگر اطلاعاتش مهم نیست با یک سیستم دیگه یا برنامه پارتیشن تحت داس از نو پارتیشن نمائید و اگر اطلاعات مهم از از دیسک hirenboot کمک بگیرید قسمت برنامه هارد دیسک ریجنراتور هادتون دچار بد سکتور شده

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام دوستان من هم مثل همین مشکل را داشتم فقط تنها راهش LLF هستش ولی خب MBR رو من امتحان نکردم اگه از دوستان دراین مورد تجربه ای دارند قرار بهند تا دوستان استفاده کنند اگه می فرمایید MBR راه حلش هست لطفا کامل توضیح بدید تا دوستان هم استفاده کنند موفق باشید

بالا