آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست راهنمایی برای خرید دیباگر

fajr

کاربر
2008-11-09
97
272
بوانات
بنده میخوام یه دو نه دیباگر بخرم به نظر شما چه دیبا گری بخرم
1- 2تا دیباگر یکی واسه لب تاپ دیگری واسه pc
2- یه دونه دیباگر combo
هم ازنظر کارایی هم قیمت
ممنون

amiric

ناظم انجمن
2007-09-29
2,998
29,009
پاسخ : دیباگر

با سلام من وقتي روي لينك ميزنم با اين خطا مواجه ميشم
nima karimi, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :

1. کاربر گرامی شما مجاز به دیدن این ارسال نیستید و ممکنه این مطالب برای گروه های کاربری بالا تر از شما ارسال شده باشد.
  2. ممکن هست عضویت شما تکمیل نشده باشد که باید برای دیدن مطالب انجمن اقدام به فعالسازی اشتراک خود اقدام کنید
ممکن هست این ارسال برای گروههایی که هزینه اشتراک سالیانه را پرداخت کرده باشد .
کاربر گرامی ! استفاده از بخش های عمومی انجمن برای کاربران رایگان هست. و برای استفاده از بخش های تخصصی تعمیرات باید هزینه عضویت سالیانه را پرداخت کرده باشند. هزینه عضویت سالیانه برای استفاده از مطالب انجمن 25 هزار تومان میباشد که برای اطلاعات بیشتر از چگونگی فعالسازی اشتراک و دیدن شماره حساب ها اینجا را کلیک کنید
و همچنین میتوانید بصورت آنلاین هزینه اشتراک را پرداخت کرده اتوماتیک کاربری شما در انجمن فعال میشود . برای اطلاع از پرداخت انلاین هزینه اشتراک و فعالسازی سریع اینجا را کلیک کنید

منبع : http://www.irantk.ir/showthread.php?t=33989#ixzz32SMeJeky

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,417
ایران

با سلام من وقتي روي لينك ميزنم با اين خطا مواجه ميشم
nima karimi, شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . به یکی از دلایل زیر :

1. کاربر گرامی شما مجاز به دیدن این ارسال نیستید و ممکنه این مطالب برای گروه های کاربری بالا تر از شما ارسال شده باشد.
  2. ممکن هست عضویت شما تکمیل نشده باشد که باید برای دیدن مطالب انجمن اقدام به فعالسازی اشتراک خود اقدام کنید
ممکن هست این ارسال برای گروههایی که هزینه اشتراک سالیانه را پرداخت کرده باشد .
کاربر گرامی ! استفاده از بخش های عمومی انجمن برای کاربران رایگان هست. و برای استفاده از بخش های تخصصی تعمیرات باید هزینه عضویت سالیانه را پرداخت کرده باشند. هزینه عضویت سالیانه برای استفاده از مطالب انجمن 25 هزار تومان میباشد که برای اطلاعات بیشتر از چگونگی فعالسازی اشتراک و دیدن شماره حساب ها اینجا را کلیک کنید
و همچنین میتوانید بصورت آنلاین هزینه اشتراک را پرداخت کرده اتوماتیک کاربری شما در انجمن فعال میشود .برای اطلاع از پرداخت انلاین هزینه اشتراک و فعالسازی سریع اینجا را کلیک کنید

درود
کاربر گرامی : این جا چرا مشکل خودتون را مطرح میکنید و نظم تاپیکها را بهم می ریزید
برای مشکل خودتون باید پیام خصوصی به اقای نکویی یا آقای محمودی بدهید
ضمنا رنگ کاربری شما سبز هست و به تمام قسمتهای سایت به جز قسمت مدیران باید دسترسی داشته باشید
لینک مورد نظر که باهاش این مشکل دارید پیام خصوصی کنید

آخرین ویرایش:

با سلام خدمت دوستان در مورد دیباگری به مدل KPI4C سوال داشتم .
میخواستم بدونم این دیباگر برای مادر برد های جدید هم کارایی داره در کل چه مادر برد هایی رو پشتیبانی میکنه و در کل خوبه یا نه

hscgroup

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-05
216
1,461
تهران
www.123parse.com
QiGuan
Kqcp6-h
attachment.php

attachment.php

Kqlmet8-sd

DEBUGER-KQLMET8-SD.JPG

Combo debugger 2 lcd pc & laptop
$T2eC16NHJHYFFk,3IndPBRzleNJn!g~~60_35.JPG

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: milad_tm

hamedssg

کاربر vip
کاربر
2011-01-29
200
826
با سلام خدمت دوستام محترم
میخواستم دیباگر خریداری کنم و 3 مدل بهم پیشنهاد شده که:

ad38fc61f9b1d58a1766cf70d00f4efd959202e4.jpg

22000 قیمت

6b1e8b4af2ad169459cbafefc45db15cadd40404.jpg

25000 قیمت

3dd65fda6c6ea4f8370061a2249101a5a0564c9a.jpg

92000 قیمت

اگر زحمتی نیست میخواستم ببینم قیمت ها مناسب هست

سوال دوم اینکه آیا مدل دیگه ای هستش که از این مدلها مقرون به صفحه تر باشه و یک سایت معتبر یا منبعی به من اعلام کنید

ممنون و متشکر

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
یک مدل دیگه هم هست که عکسشو براتون آپلود می کنم .سومین مدل پیشنهادی رو اصلا توصیه نمی کنم .چون بعضی از دوستان از این مدل استفاده می کنند و راضی نیستند.اگه تهران تشریف دارید که می تونید از خیابان جمهوری ،پاساژ امجد یا توکل تهیه کنید .اگر هم شهرستان هستید می تونید اینترنتی خرید کنید .اینم مدلش
QiGuan KQCP6-H
DEBUGER.jpg
موفق باشید .

hamedssg

کاربر vip
کاربر
2011-01-29
200
826
دوست خوبم
یک مدل دیگه هم هست که عکسشو براتون آپلود می کنم .سومین مدل پیشنهادی رو اصلا توصیه نمی کنم .چون بعضی از دوستان از این مدل استفاده می کنند و راضی نیستند.اگه تهران تشریف دارید که می تونید از خیابان جمهوری ،پاساژ امجد یا توکل تهیه کنید .اگر هم شهرستان هستید می تونید اینترنتی خرید کنید .اینم مدلش
QiGuan KQCP6-H
مشاهده فایل‌پیوست 113379
موفق باشید .

ممنون دوست عزیز

میشه اگر سایت معتبری دارید معرفی کنید که این مدل رو خریداری کنم ؟
راستی قیمت توی تهران هم بهم بگید
ممنون میشم

بالا