آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کمک فوری/درخواست کمک از اساتید رشته برق و اساتیدی که با نرم افزارهای الکترونیک صنعتی کار میکنند!!!

!H@d

کاربر
2009-06-09
5
10
سلام به همه اساتید محترم ...

من دانشجو رشته برق هستم .

رو راست بهتون بگم ... استادمون یه پروژه الکترونیک صنعتی بهمون داده که باید اون رو تو نرم افزارها و برنامه pspice ترسیم کنیم و از طریق این برنامه شکل موج های قسمت های داده شده رو ترسیم کنیم !! و 10 نمره پایانی رو داره !!! :confused::confused::051:

من کار با این نرم افزار رو نیمه کاره بلدم !!!

خواستم بدونم کسی هست که با این نرم افزار کار کرده باشه و بتونه واسه من این مدار رو توی اون محیط ترسیم کنه ؟؟

ممنون

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
تو رو خدا یکی به این تاپیک نگاهی بندازه !!!
با سلام :
دوست عزیز ما از کجا بدونیم که : ( استادمون یه پروژه الکترونیک صنعتی بهمون داده ) این یک پروژه شما چی هست ؟؟؟؟ تا کمکتون کنیم .
در بخش اموزش گام به گام - معرفی نرم افزارها - اموزش های کاملی برای ورژن های مختلف نرم افزار pspice اپلود میکنم و احتمالا قبلا هم اپلود شده بود تاپیک فوق را مطالعه و مشگل خود را حل کنید .
با تشکر .
موفق باشید .

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
سلام
عصرتون بخير دوست خوبم مطمعا باشيد .همه دوستان از جمله استاد عزيز جناب رجبي فرمودند .شما موردي كه ميخواهيد بفرماييد براي چكاري مورد استفاده هست الكترونيك صنعتي از قدرت شروع ميشه الي ميكرو پروسسور تا توجيه نبا شيم چگونه ميتوان كمك كنيم .شما اطلا عات و كاربري نوع طرح ومقدمهاي كه از ان ميخواهيد طراحي كنيد بيشتر توضيح بفر ماييد تا كمكتون كنيم /.
سپاس

بالا