آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دانلود کنید: USB Disk Security ، ضد ویروس قوی برای یو اس بی فلش

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
دانلود کنید: USB Disk Security ، ضد ویروس قوی برای یو اس بی فلش نرم افزار - برای بالا بردن امنیت در یو اس بی فلش خود از این برنامه می توانید استفاده کنید. علیه هر نوع تهدید و بعنوان ضد ویروس از فایل های شما محافظت نیز می کند. ساختار ان طوری است که جلوی دسترسی غیر قانونی را گرفته و هر نوع فایل مشکوک را بلوکه می کند. فرق آن با ضد ویروس ها این است که باید آنها را به روز رسانی کنید اما این برنامه طوری ساخته شده که نیاز به آپدیت ندارد. به صورت آفلاین نیز از فایل های شما محافظت می کند. با همه نوع ویندوز از جمله ویندوز 8 و 7 نیز کار می کند. حجم آن 5 مگابایت بوده و می توانید آنرا از اینجا http://www.zbshareware.com/USBGuardSetup.exe دانلود کنید. منبع: زد بی شیرور

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
دوستانی که می گفتن نود خوبه این نرم افزارو دانلود کنن اونموقع متوجه میشن چه ویروس و تروجان هایی رو
[h=2]USB Disk Security میشناسه ولی نود نمی شناسه[/h]

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
الان منم نود دارم قبول دارم انتی ویروس ضعیفه و لی برای سیستم من خوبه بیشتر کسانی که نود رو نصب میکنند بخاطر ضعف سیستمشونه ولی اگر سیستم من خوب بود هیچ وقت نود رو نصب نمیکردم یک وقتی سیستمم ویوسی شده بود ولی نود هیچکدومشون نمیشناخت پاکش کردم کاسپر رو نصب کردم از هر درایو 300 تا 400 ویروس رو هلاک میکرد ولی تا ویروسها رو اسکن کنه شب میشد به ناچار همین نود رو نصب کردم میحواستم بدونم کنار نود ایا میشه انتی تروجانی نصب کرد اگر میشه یکی معرفی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aramis
بالا