آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در lcd لپ تاپ فوجیتسو

saeed6442

کاربر
2012-10-20
64
103
با سلام خدمت دوستان گرامی
یه لپ تاپ فوجیتسو دارم وقتی درلپ تاپ رو بازو بسته میکنم تصویر خط خطی میشه کابل lcd رو در اوردم دوباره جا زدم فعلا درست شده
میخوام بدونم با اینکار مشکل کامل برطرف میشه یا ممکن دوباره مثل قبل بشه در ضمن این مشکل ربطی به های ولتاژ که نداره؟؟؟؟؟؟

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
دوست عزیز . احتمال داشته که سوکت از جاش لق شده بود و با نصب دوباره محکم شده باشه . حتما با چسب محکمتر کنید .

در حالت دیگر میتونه کابل فلت دچار پارگی یا در حال پارگی باشه . با چند بار باز و بسته کردن میتونید متوجه بشید

saeed6442

کاربر
2012-10-20
64
103
اون مشکل بر طرف شده ولی حالا وقتی روشن میکنم تصویر خیلی کم نوره یعنی تصویر رو دارم ولی به زور میشه چیزی دید....پ
به نظر شما مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟

saeed6442

کاربر
2012-10-20
64
103
همین الان با یه lcd دیگه هم چک کردم ولی بازک کم نوره .....
ممکن از کابل فلت باشه؟؟؟؟؟

Dr.Laptop

کاربر
2013-03-04
151
1,232
www.Dr-Bios.ir
www.bios-laptop.ir
مشکلت از اینورتر ال سی دی هست. تاریک بودن تصویر از اینورتر یا های ولتاژ . دقت کنن کابل هاش درست وصل شدن یا نه. اگه همه چی ردیف بود یا باید بشینی اینورتر ت و تعمیر کنی و یا تعویض.

ssblue

کاربر vip
کاربر
2011-12-01
116
170
سلام
یه لپتاپ فوجیتسو 3515 دارم تصویر داره ولی خیلی کم نوره...فلتش سالمه. ال سی دیش رو هم به یه لپتاپ دیگه تست کردم سالمه.
تا حالا دو بار شده های ولتاژشو از تهران سفارش دادم ولی هر دو بار امتحان کردم بازم همین مشکلو داره
احتمال داره از مادربورد باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا کسی میدونه کمک کنه

محمد سخی پور

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2010-05-25
546
2,309
فردیس کرج
سلام
یه لپتاپ فوجیتسو 3515 دارم تصویر داره ولی خیلی کم نوره...فلتش سالمه. ال سی دیش رو هم به یه لپتاپ دیگه تست کردم سالمه.
تا حالا دو بار شده های ولتاژشو از تهران سفارش دادم ولی هر دو بار امتحان کردم بازم همین مشکلو داره
احتمال داره از مادربورد باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا کسی میدونه کمک کنه
دوست عزیز برای بیان مشکلات خودتون موضوع جدید ایجاد کنید.

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام خدمت دوستان گرامی
یه لپ تاپ فوجیتسو دارم وقتی درلپ تاپ رو بازو بسته میکنم تصویر خط خطی میشه کابل lcd رو در اوردم دوباره جا زدم فعلا درست شده
میخوام بدونم با اینکار مشکل کامل برطرف میشه یا ممکن دوباره مثل قبل بشه در ضمن این مشکل ربطی به های ولتاژ که نداره؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز کابل فلت لب تاب قطعی دارد فلت را تعویض کنید و پایه های سوکتهای کابل فلت که در روی مین بورد و پشت پنل ال سی دی وجود دارد را چک کنید که قلع مردگی نداشته باشند و نتیجه را اعلام کنید

با تشکر

بالا