آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

برگرداندن اطلاعات مخفی شده توسط folderlock

Raeed2CB

VIP+ افتخاری
کاربر
2011-04-21
641
6,872
R.I.IRAN
سلام خدمت مهندسین عزیز
روی یکی از پارتیشن های هارد یکی از مشتریان یه سری اطلاعات بوده که الان کاملا مخفی شده
بقول خودش از نرم افزار فولدر لوک استفاده کرده
حالا کل فایل هاش توی یه پوشه به نامذTHUMBS.MS هستند ولی دسترسی بهشون نداره ولی وقتی با آنتی ویروس اسکن می کنیم کلا فایل ها رو نشون می ده
راهی هست که فایل ها برگردند

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
پاسخ : مهندسین نرم افزار کمک کنند

در این مواقع اگه ویندوز رو عوض کنید و دوباره نرم افزار فولدر لوک رانصب کنید و یه پس جدید بهش بدید میتونین پوشه رو انلوک کنید

دوست عزیز معمولا این نرم افزار ها کلیه فایل ها رو داخل یک پوشه میریزند و با یک فایل INI این پوشه تبدیل به سطل زباله با هر آیکن دیگه میشه و با پاک کردن فایل INI میتونید پوشه رو بدون هاچ زحمتی داشته باشید.چرا ویندوز عوض کنن!! وقتی راه راحتتر هست
اگر راه اول من جواب نداد بگید راه بعدی رو بزارم :nevreness:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران

دوست عزیز همیشه تاپیک خود را با عنوان مناسب خواهشا انتخاب کنید. از مدیران هم خواهش دارم به تاپیکهایی با عنوان نا مناسب پاسخ ندهند و تاپیک رو ببندند.

در مورد پاسخها هم وقتی یکی از دوستان پاسخ درست میده دلیلی نداره راه های سخت تر و طولانی تر هم بیان بشه. بعضی از کاربران جواب نفرات قبل رو مطالعه نمیکنند و باز جوابهای تکراری یا سخت تر رو معرفی میکنند.
اینجا هم آقای fanus پاسخ رو دادند اما یک جواب .....

لطفا رعایت فرمایید.
عنوان هم اصلاح کردم

youc30

کاربر
2014-05-20
1
0

در این مواقع اگه ویندوز رو عوض کنید و دوباره نرم افزار فولدر لوک رانصب کنید و یه پس جدید بهش بدید میتونین پوشه رو انلوک کنید

سلام دوستان منم به یک همچین موردی روبرو شدم از winrar فایل .ini رو پاک کردم ولی هیچ کدوم از پوشه ها جز یک فایل صوتی extract نشد تمام عکس ها وخاطراتم اونجاست لطفا کمکم کنید باید چکار کنم دیگه ؟؟ویندوز عوض کنم؟؟

alirayane

کاربر
2008-11-08
7
0
سلام من با نرم افزارUSBSecurityیه هرد اکستنال رو روش رمز گذاشتم و به مشتری دادم سیستمش ویروسی بود الان اطلاعات رو هارد هست ولی نمیشه دید مخفیه با همه نرم افزار و همون نرم افزارم امتحان کردم نیومد چیکار کنم تو رو خدا راهنمایی کنید

بالا