آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سر و صدای فن یخچال فریزر الکترواستیل ! چاره چیست ؟

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام
فن رو عوض كردم و خيلي بهتر شد.ممنون.فقط يك سوال خيلي مهم.به ادرسي كه گفته بوديد رفتم براي فن و اونجا گفتن كه بايد وات فن ها يكي باشه من يكي همينجوري گرفتم.مي خواستم بدونم اگه وات متفاوت باشه(وات فن اصلي رو نمي دونم چنده) مشكل خاصي پيش مياد؟و اينكه اگه سرعت چرخش و باد توليدي هم كمتر باشه كار موتور رو بيشتر ميكنه و يا مشكلات ديگه اي داره؟من پروانه قبلي (فن اصلي)رو رو همين فن گذاشتم.پروانه خودش يكم كوچكتر بود.

تمام قطعاتی که در هر وسیله برودتی استفاده میشه محاسبه شده هستش.
پس مهمه که مقدار وات و اندازه فن چقدر باشه.

اگه فن کوچیک باشه قدرت اونو نداره که بتونه هوا رو کامل توی سیستم بچرخونه و اگه هم بزرگ باشه طبیعتا سر و صداش هم بیشتره

خوب حالا که فن رو نصب کردی و جواب گرفتی ایرادی نداره.

موفق باشی

shahab38

کاربر
2010-09-22
1
1
دوستان سلام
میخواستم نظرتان را درمورد یخچال فریزر 33فوت الکترو استیل بدانم
آیا واقعا نوفراست هستند کارش خوب است
واگر کسی دارد نظرش رادر اختیار من بگذارد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

jerykotoleh

کاربر
2012-06-11
12
7
با سلام خدمت اساتید گرامی
من یک سوال دارم دوستان اگر زحمت بکشند راهنمایی بفرمایند
من با تغییراتی درسیم کشی یخچال نو فراست میشل با سیم کشی برق فن یخچال را از قسمت قبلی جدا نمودم وبه طور مستقیم به کار بردم اما متاسفانه دور آن خیلی زیاد شده و صدای زیادی ایجاد می کند لطفا با عنایت به مشکل فوق 1-اگر راهی برای کم کردن صدا و یا کم کردن دور آن دارید (بدون استفاده از دیمر )اشاره بفرمایید2-آیا راهی برای افزایش بیشتر اتومات یخچال فریزر وجود دارد یا خیر
با نهایت احترام

abbas136824

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2013-09-03
642
5,522
سلام واتش باید یکی بایدیکی باشه ممکنه به مرور زمان فن اسیب ببینه درضمن رواتنقال برودت تاثیر میزاره

javad404

کاربر
2012-02-04
17
24
با سلام
نحوه افزایش و کاهش دور فن داخلی و خارجی یخجال الکترواستیل es27 شرح دهید

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03
17
25
با عرض سلام من یک یخچال فریزر الکترواستیل خریدم که فن قسمت فریزرش که برای نو فراسته صداش بلنده. میخواستم بدونم میشه با فن کم صدا مثله فن یخچال سامسونگ عوضش کرد؟

داداش من سلام من نماینده الکترواستیل هستم فن متفرقه بهش نمیخوره حتما باید فن خودش باشه مدل دستگاه چی هستش

Gavir

کاربر
2015-12-19
2
0
سلام. بنده حدود سه ماه هست که یخچال الکترو استیل es20 گرفتم که صدای فنی که پشته موتورش هست خیلی زیاده و مشکل اینجاست که دمای اتاق رو مثلاً میزنه 31 درجه اون فن شروع به کار میکنه تا 1درجه پایین میاد قطع میشه. هر 5 دقیقه روشن میشه. نمیشه کاری کرد که دمای یخچال رو جوری تنظیم کرد که مثلاً روی 35 درجه فن بکار بیفته؟ آخه دمای اتاق از 32 بیشتر نمیشه! تا یکم در اتاق رو باز میزاریمک و خنک میشه فن قطع میشه! نمیدونم شایدم با هر بار اوتومات فن روشن میشه. لطفاً کمک کنین

بالا