آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

insert sim در گوشی nokia c5

deadrising21

کاربر
2012-08-22
4
3
سلام
یه گوشه نوکیا c5-00 دستم همه چیزش عالی کار می کنه اما سیمکارت که توش میزاری نمیشناسهو تنها ایرادش همینه که هر سیمکارتی توش بزاری نمیشناسه
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::32000000::32000000::32000000:

deadrising21

کاربر
2012-08-22
4
3
هر مدل سیم کارت که فکر کنی بهش زدم جواب نداده
این گوشی توسط صاحبش تروما های اساسی رو پشت سر گذاشته از افتادن توی اب رودخونه گرفته تا رفتن زیر کامیون
برای من جای تعجبه که گوشی اصلا روشن میشه
بله توی گوشی درج سیم کارت میزنه بعد به حالت پروفایل افلاین میره و وقتی میزنی به پروفایل عمومی بره باز میزنه insert sim

petr

کاربر
2007-09-05
46
77
باسلام وخسته نباشید من گوشی نوکیا c500 را از طریق منوی آپ دیت ورژن که در گوشی موجود است توسط شبکه اینترنت خود گوشی دانلود کردم ولی برنامه را اجراع نکردم زیرا اعلام کرده بود قبل از اجراع بک آپ بگیرم ولی بعد از مدتی که باطری گوشی خالی شده گوشی خاموش شده ودیگر روشن نشد .
لطفا استادید محترم و کارشناسان اهل فن در این خصوص به من کمک کنند از همکاری شما کمال تشکرم را دارم

erfanjon74

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-12-24
824
828
گرمسار
باسلام وخسته نباشید من گوشی نوکیا c500 را از طریق منوی آپ دیت ورژن که در گوشی موجود است توسط شبکه اینترنت خود گوشی دانلود کردم ولی برنامه را اجراع نکردم زیرا اعلام کرده بود قبل از اجراع بک آپ بگیرم ولی بعد از مدتی که باطری گوشی خالی شده گوشی خاموش شده ودیگر روشن نشد .
لطفا استادید محترم و کارشناسان اهل فن در این خصوص به من کمک کنند از همکاری شما کمال تشکرم را دارم

شما ابتدا یه تاپیک مستقل باز کنید تا همکاران و اساتید بهتر راهنمایی کنین و در مرحله بعد با منبع تغذیه برق بدید و استارت کنین ببینین چقد آمپر میکشه و نتیجه رو اعلام کنید...

تاپیک مستقل فراموش نشود

موفق باشید

petr

کاربر
2007-09-05
46
77
دوست عزیز erfanjon74 با سلام . پیش یک تعمیرکار بردم و ایشان با منبع تغذیه وصل کرد گفت در حالت استارت جریان نمی کشد لازم به توضیح است من به این گوشی هیچگونه دستکاری سخت افزاری نکردم وتا زمانیکه باطری شارژ داشت دستگاه خیلی خوب کار میکرد ولی زمانیکه باطری ضعیف شد و حتی الارم ضعف باطری نیز اعلام میکرد و بعد از خاموش شدن دیگر روشن نشد وحتی باطری نوع هم خریدم ولی روشن نمی شود

بالا