آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نصب نشدن PCSuite بر روی ویندوز 7

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
شاید مشکل از رجیستری ویندوز شماست، با Ccleaner هم یکبار رجیستری‌ها رو مرتب کن ببین جواب میده. اگه جواب نداد دیگه چیزی به ذهن این حقیر نمیرسه، شرمنده :nevreness:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: h.l.a

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,667
ممنون دوست عزیز ولی باورکن من خودم چندین ساله با pc سروکار دارم وناشی نیستم . و بدترین انتی ویروسها رو هم بدون مشکل انستا و نصب کرده ام که همه مشکل دارن این یکی کلافه ام کرده اون کار هم کرده ام حتی چندین نرم افزار درباره ریجستری نصب کردم ولی فایده نداشت . جالبه بار اول بدن مشکل نصب شد پاکش کردم اینجور شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imMohsen

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,667
ویندوز اورجیناله حیفم میاد وگرنه تاحالا 10 بار عوض کرده بودم

• Like

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار
2011-03-26
423
1,667
متاسفانه داشتم پاک کردم . هرچی هست تو اون مسیره چون رو یه کامپیوتر دیگه نصب کردم تو اون مسیر یه غایل بود ولی وقتی اینجا نصب میکنم 3 تا فایله و این ارور رو میده

• Like

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
دوباره میتونی‌ بکاپ بگیری خوب، چون به هر حال ویندوز اورجینال هم بهتره چند وقت یک بار عوض شه

یک راه دیگه به نظرم رسید : شما برنامه Virtual Box رو دانلود کن و نصب کن، نمیدونم با این برنامه آشنایی داری یا نه، اما این برنامه به صورت مجازی شما رو ظاهراً به یک Vps وصل می‌کنه یا یجورایی یه قسمتی‌ از هارد شما رو به فضای مجازی تبدیل می‌کنه که اونجا می‌شه ویندوز یا سیستم عمل‌های دیگه نصب کنید. بعد یک ویندوز رایگان نصب کن داخلش بعد دیگه احتمال زیاد اونجا این مشکل رو نداری و میتونی‌ برنامه pc suiteرو نصب کنی‌.
اگر نصب شد یعنی‌ احتمال زیاد مشکل از ویندوز فعلی‌ شماست، میتونی‌ هم ویندوز رو دیگه عوض نکنی‌ و در موقع نیاز به برنامه pc suite اون رو از داخل Virtual box اجرا کنی‌.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: h.l.a

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران
دوست عزیز فکر میکنم آثار برنامه قبلی باقی مونده. شما ابتدا اگر آنتی ویروسی دارید هر مدل که هست همه رو غیر فعال کنید. سپس برنامه Windows Installer Cleanup utility رو دانلود و نصب کنید همه جا هست این برنامه فقط سرچ کنید.

بعد تو لیستش بگردید ببینید اسم pc suite هست یا نه. اگر بود پاکش کنید و دوباره نصب کنید.
نتیجه رو هم اعلام کنید

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,826
ایران

h.l.a

مدیر تعميرات خودرو
مدیر تالار