آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آموزش ساخت فلش ديسک بوت براي نصب ويندوز

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR

How to Create Windows XP Bootable USB Flash Disk with Novicorp WinToFlash

آموزش ساخت فلش ديسک بوت براي نصب ويندوز​

سلام

آموزش تصويري و به صورت فايل اجرايي ExE مي باشد ، نرم افزار استفاده شده را مي توانيد از سايت Novicorp دانلود فرماييد .

موفق باشيد .

[hide]
مشاهده فایل‌پیوست How to Create Windows XP Bootable USB Flash Disk with Novicorp WinToFlash.rar
[/hide]

macadres

کاربر
2013-02-20
58
307
قدرجون
WWW.GOOGLE.COM
خیلی ممنون من قبلا با این نرم افزار کار کردم فلش بوت را می سازه ولی مثلا اگر ویندوز 7 را بوت کردیم در مرحله اول که بوت می شه و بعد که کامپوتر ریسیت می شه دوباره می ره تو مرحله اول نصب .
یک چنین مشکلی داره که هر کاری کردم رفع نشد. و هنوز هم نتونستم رفع کنم. فقط با دستورات داس می شه فلاش مموری بوت 7 را ساخت که چنین مشکلی نداشته باشه
اگر می شه این مشکل را برف کنیم خیلی عالی می شه

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,653
176,707
iRanTK.iR
خیلی ممنون من قبلا با این نرم افزار کار کردم فلش بوت را می سازه ولی مثلا اگر ویندوز 7 را بوت کردیم در مرحله اول که بوت می شه و بعد که کامپوتر ریسیت می شه دوباره می ره تو مرحله اول نصب .
یک چنین مشکلی داره که هر کاری کردم رفع نشد. و هنوز هم نتونستم رفع کنم. فقط با دستورات داس می شه فلاش مموری بوت 7 را ساخت که چنین مشکلی نداشته باشه
اگر می شه این مشکل را برف کنیم خیلی عالی می شه

سلام

من سون نصب نکردم ؟

شما چند وقت پيش با اين برنامه کار کرديد و نسخه اي که با اون کار کرديد چي بوده ؟

اگر با آخرين نسخه تست نکرديد بهتره مجدد تست کنيد اگر هم مشکل باقي هست ميتونيد داخل سايت خودش مطرح کنيد :

http://wintoflash.com/forum/viewforum.php?f=10

arefmard

کاربر vip
کاربر
2012-10-22
59
201
42
www.arefmard.blogfa.com
داداش جسارت نباشه میتونی بعد از ریستارت سیستم را با هاردت بوت کنی تا دیگه با فلش بوت نشه ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: modern.co

akbarof

کاربر
2013-08-27
206
1,821
خوزستان
نصب ویندوز 7 از زوی فلش مموری

نرم افزار Windows 7 USB / DVD Download Tool ساخت شرکت مایکروسافت

[hide]
Windows 7 USB / DVD Download Tool به طور معمول ویندوزهایی را که دانلود می کنید، با پسوند ISO می باشد. برای استفاده از آن، می بایست آنرا به روی DVD یا CD رایت کنید یا توسط PowerISO فایلهای ویندوز را Extract کنید. این نرم افزار ها معمولا حجمی بالا دارند، فضای زیادی را اشغال می کنند و اکثراً به شما این انتخاب را نمی دهند که فایل را بر روی فلش مموری ذخیره کنید. اما Windows 7 USB DVD Download Tool برنامه ای بسیار کم حجم می باشد که با کمتر از 5 کلیک شما می توانید فایل های خود را بر روی DVD یا Flash Memory یا همان Removable Disk کپی کنید و با قابلیتی که شرکت مایکروسافت در این نرم افزار کاربردی قرار داده است به راحتی می توانید DVD بوتیبل ویندوز 7 و 8 را بر روی فلش مموری انتقال داده و توسط آن بوت شده و مبادرت به نصب ویندوز نمایید.
[/hide]

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

akbarof

کاربر
2013-08-27
206
1,821
خوزستان
نصب ویندوز 8 از روی فلش مموری

نرم افزار ساخت شرکت مایکروسافتWindows 8 USB Installer Maker

[hide]

Windows 8 USB Installer Maker یک نرم افزار کاربردی و بسیار مفید در جهت ساخت بوت ویندوز 8 می باشد، با توجه به روی کار آمدن حافظه های قابل حمل، هم چون فلش مموری میزان استفاده از انواع سی دی و دی وی دی ها بسیار کاهش یافته و بسیاری از افراد برای انتقال داده و اطلاعات خود از این قبیل حافظه ها استفاده می نمایند. بنابراین اگر شما نیز جز آن دسته از افراد هستید و می خواهید ویندوز خود را از روی فلش مموری نصب نمایید، Windows 8 USB Installer Maker برای شما بسیار مفید خواهد بود. این نرم افزار فلش مموری را به شکل دیسک بوت در می آورد و شما را قادر می سازد تا بتوانید ویندوز 8 خود را از روی فلش مموری نصب کنید. کار با این نرم افزار نیز بسیار ساده و راحت است و به سادگی قادر به ساخت بوت خواهید شد.

[/hide]

پیوست‌ها

بالا