آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

راهنماي سرويس مدارات يو پي اس | Uninterruptable Power Supply (UPS) Service Manual

edvir

کاربر vip
vip
کاربر
2009-12-25
36
69
کرمان
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی
خواستم بدونم توی تهران آموزشگاه حرفه ای سراغ دارید که بتونه دوره تخصصی تعمیرات (تلویزیون . مانیتور.ups.تبلت.دوربین مداربسته و dvr.nvr )یکجا به صورت حرفه ای
(تو مایه های مهندسی معک-و-س) و فشرده تو مدت 10 روز آموزش بده و البته محدوده کارگر شمالی و ولی عصر باشه که عالیه
من خودم تعمیر کار سخت افزار pc هستم و یادگیریم هم خیلی سریعه و حتی در روز بیش از 6 ساعت توان یادگیری فشرده رو هم دارم
ممنون میشم که به صورت ایمیل و یا واتس آپ و پیام برام ارسال کنین///////////////////////////////
دست بوس همه یاری کنندگان:icon26:
:goodjob:فقط فوری فوری نیاز دارم :goodjob:

آخرین ویرایش توسط مدیر:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: homa2005

1q2w3e4r5

کاربر
2013-08-21
3
2
با سلام
دوستان کسی نقشه یا سرویس منوال از UPS فاراتل SSP3000 نداره؟
ممنون می‌شم اگه بذارید.

sta

کاربر
2017-11-26
4
0
سلام دوستان نقشه UPS APC CS 650 رو نیاز دارم، ممنون میشم راهنمایی کنید.

homa2005

کاربر
2013-08-07
13
6
کرج
سلام . نقشه یا سرویس منوال یو پی اس فاراتل مدل SU630 رو کسی داره ؟ ممنون میشم .

ATK.IRAN

کاربر
2019-12-16
8
2
24
سلام خدمت مهندیسن عزیز
سوالی در باره ups درب های کرکره ای داشتم که جای تایپ پیدانکردم شرمنده اینجا مطرح میکنم

دوستان / بعلت مصرف زیاد باطری و برا اینکه نیاز به باطری بکاپ پیدا نمیکنم ایا میشه بجای باطری بکاپ ups درب ها اداپتور قرار داد / یا کلا حذف کرد ایا نیاز به دستکاری برد اینورتر داریم / سوال اخر مگه خود ups طراحی شده در درب های کرکره ای هم باید با برق شهر کار کند باوجود برد اینورتر هم با باطری درصورت نبود برق پس چرا وقتی باطری از مدار خارج میکنیم به هیچ عنوار کار نمیکند /// جهت اطلاع کار کرد موتور DC با ولتاز 24 است منبع تغذیه بکاپ هم 2باطری سری 5 امپر
با تشکر از انجمن خوب تعمیرکاران

ehsan_1366

کاربر vip
vip
کاربر
2020-12-19
6
0
سلام وقت بخیر
من یک دستگاه فاران BLAZER 600 دارم وقتی باتری داخلش باشه مدار اینورتر فعال میشه و خروجی میده ولی وقتی برق وصل میشه باتری شارژ نمیشه و کلا سوئیچ نمیکنه روی برق اصلی.
مشکل از چه قطعه ای هست؟
آیا سرویس منوالش موجود هست؟

بالا