آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

پیشنهاد یک انتی ویروس

mojtaba00

کاربر
2012-01-02
236
938
38
خراسان رضوی مشهد
سلام به تمامی همکاران و اساتید من یک کامپیوتری با سی پی یو 3200 رو 1 گیگ و گرافیک امبرد دارم لطفا یک انتی ویروس خوب برای سیستمم پیشنهاد بدهید الان هم نود 32 روی سیستمم نصب است هر چند مدتی ویروس میشود و انتی ویروس خوب جواب نمیدهد و باید ویندوز رو عوض کنم لطفا راهنماییم بکنید با تشکر

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
سلام دوست عزیز. Nod 32 بهترین انتی ویروسه .

همون طور که میدونید شرکت های مختلفی انواع انتی ویروس رو تولید کردند . اما فرق اون ها تو چیست ؟

فرق آنها تو شیوه ی شناسایی و رفع آنها میباشد . و هر کدوم الگوریتم های خاصی داره برای این کار .

به عنوان مثال کسپر اسکای ابتدا فایل رو پیدا میکنه سپس طی الگوریتم مشخصی اون و تست میکنه . به این صورت که با درواست هایی از اون فایل جواب های دریافت میکنه که با جواب هیی که خودش تو آرشیو داره مقایسه میکنه . اگه جواب غلط باشه اون رو به عنوان ویروس میشناسه .

اما NOD 32 اینگونه رفتار نمیکنه . شیوه بررسی این انتی ویروس بدین گونه میباشد : زمانی که به فایلی شک میکنه سریعا فایل رو قرنطینه میکنه . اگه با مخالفتی نسبت به قرنطینه این فایل از ویندوز رو به رو بشه چک میکنه این قسمتی که مانع شده از کدوم ناحیه هست . سپس با اطلاعات خود مقایسه میکنه که ایا این ممانعت درست هستش یا نه . اگه درست نبود اون قسمت رو هم از کار میندازه .

پ در این حالت ویروس ریشه ک میشه .

اگه توجه کنید ویروسی به نام NEW FOLDER توسط هر دو ویروس شناخته میشه . اما کسپر اسکای نیو فلدر های ساخته شده رو پاک یکنه . و اگه فلشی به سیستم وصل بشه نیو فولدر توش ساخته میشه و سریعا حذف میشه .

اما تو ند فایل اصلی هم حذف میشه .

باید بگم که شما احتمالا از انتی ویروس های دانلودی یا شرکتی غیر ارجینال استفاده مکنید . بدونین که اگه سریال ارجینال نداشته باشید انتی ویروس علارقم اپدیت شدن کامل تنها 40 درصد کارایی رو استفاده میکنه .

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام به تمامی همکاران و اساتید من یک کامپیوتری با سی پی یو 3200 رو 1 گیگ و گرافیک امبرد دارم لطفا یک انتی ویروس خوب برای سیستمم پیشنهاد بدهید الان هم نود 32 روی سیستمم نصب است هر چند مدتی ویروس میشود و انتی ویروس خوب جواب نمیدهد و باید ویندوز رو عوض کنم لطفا راهنماییم بکنید با تشکر

دوست عزیز از انتی ویروس avast ورژن 5 استفاده کن خیلی قویه
با تشکر

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
دوست عزی آنتی ویروس هم این روزها مساله ای شده که خب هر شخص با هر نرم افزاری که کار می کنه می که اون نرم افزار بهترینه
من خودم یه مدتی روی این قضایا تحقیقاتی کردم.
از نظر قدرت شناسایی ویروس ها :
1-G Data
2-Avira
3-Panda,Trend Micro
4-F-Secure
5-Kaspersky,Bitdefender,BullGuard,Fortinet,eScan
6-McAfee
7-Sophos
8-Avast
9-Gfi Viper
10-AVG
11-Eset
12-AhnLab
13-Microsoft
14-Pc Tools
15-Webroot
این تست پیدا کردن ویروس ها توسط سایت معتبر av-comparatives هست.حالا خودتون نتیجه بگیرید

در مورد آنتی ویروس های سبک (یعنی سرعت کامپیوتر رو نمیگیرن) هم بهت بگم که نصب نکنی راحت تری چون آنتی ویروس باید فایل ها رو چک کنه و این چک کردن سرعت رو میاره پایین .

همین امروز یه دستگاه ویروسی برام اومد نود روش نصب بود عین خیالش نبود ، پاکش کردم کاسپر ریختم 40 مدل ویروس و تروجان پیدا کرد

باز هم طبق طبقه بندی سایت عمل کنید چون خودشون تست کردن.:32000000:

arshia hm

کاربر
2008-06-02
190
1,849
سلام
من هم از avast استفاده می کنم برا همه مشتریهام هم همین رو نصب می کنم من که راضیم داره خوب جواب میده فقط قبلا" بصورت آنلاین آپدیت می شد حالا باید بصورت آفلاین اونرو آپییت بکنی البته چیزی که تو آنی ویروسها مهم هست فعال بودن و آپدیت بودنه>ممنون و سپاس بیکران

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام من از نود وشید استفاده می کنم ازکسپر هم متنفرم چون ولت می زنه من که تا به حال از نود خیلی راضی بودم باورکنید بخاطر کارکردن باهاش نیست ومشتر هرآنتی ویروس که بخواد براش نصب می کنم موفق باشید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
با نود 32 کاملا مخالفم
تا الان ندیدم که مشتری بیاد و نود 32 نصب باشه و دستگاهش ویروس نداشته باشه
اون موقع همکار ها میگن تقصیره خوده مشتریه
هههههههه
راستی آقای عامری
تو این لیست نورتون سیمانتک رو نمی بینم
به نظر من
Avira
Norton
وسلام

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
با نود 32 کاملا مخالفم
تا الان ندیدم که مشتری بیاد و نود 32 نصب باشه و دستگاهش ویروس نداشته باشه
اون موقع همکار ها میگن تقصیره خوده مشتریه
هههههههه
راستی آقای عامری
تو این لیست نورتون سیمانتک رو نمی بینم
به نظر من
Avira
Norton
وسلام

سلام
من کاره ای نیستم ! من فقط از لیست سایت براتون گذاشتم . شاید بوده ندیدم
:nevreness:

macadres

کاربر
2013-02-20
58
307
قدرجون
WWW.GOOGLE.COM
آنتی ویروس شیلد خوب هست هزینه هاش هم پایین هست چون در داخل ساپورت می شه به نظر من خیلی بهتر از این آآنتی ویروس هایی هست که معرفی شده ولی باید به روز باشید و نسخه پولی ان را بخرید البته چیزی هزینه اش نیست فکر کنم 5 تومن باشه

بالا