آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دیتاشیت ال سی دی ae12864e

naria

کاربر
2009-05-02
1
0
من دیتاشیت ال سی دی گرافیکی ae12864e را میخوام تورو خداکمک کنین حیاتی واسم.:busted_red:

narges@mohse

Banned
2009-02-22
103
837
دوست من منهم از اين ال سي دي لازم داشتم ولي پيدا نكردم پيغام خصوصي بده بهت ميگم چطوري مدارت راه بيندازي

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: naria

hadiahmadkha

کاربر
2009-09-03
1
0
سلام
من هم ميخواستم بدونم اين ال سي دي رو چه طوري راه اندازي كردي؟
ممنون ميشم اگه زود جواب بديد

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
دوست من منهم از اين ال سي دي لازم داشتم ولي پيدا نكردم پيغام خصوصي بده بهت ميگم چطوري مدارت راه بيندازي
با سلام :
دوست عزيز قبلا نيز تذكري در اين مورد داده بوديم كه اگر اطلاعات مفيدي داريد در همين جا جهت استفاده همگان و دوستانتان قرار دهيد (پيام خصوصي !!!!؟ ) در صورت تكرار . . .. قوانين سايت دوباره در مورد شما اعمال خواهد شد .
با تشكر .
موفق باشيد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام :
دوست عزيز قبلا نيز تذكري در اين مورد داده بوديم كه اگر اطلاعات مفيدي داريد در همين جا جهت استفاده همگان و دوستانتان قرار دهيد (پيام خصوصي !!!!؟ ) در صورت تكرار . . .. قوانين سايت دوباره در مورد شما اعمال خواهد شد .
با تشكر .
موفق باشيد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Tanesh

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,554
با سلام :
با تشكر .
موفق باشيد .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Tanesh
بالا