آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

یکی کمک کنه دیگه مغزم کار نمیکنه . راجب چراغ های IRDY و FRAME در دیباگر

cvxcvx

کاربر
2008-11-23
230
680
Tehran
با سلام به دوستان خوبم و اساتید میخواستم ببینم این 2 تا چراغ چه کاری میکنن و علت روشن یا خاموش بودنشون چیه . تا اونجا که میدونم در مادربردهای سالم این 2 چراغ خاموش هستند.
3 تا مادربرد دارم که تو 2 تاشون چراغ IRDY و FRAME روشن میمونن. و یکیشون هم چراغ FRAME کم نور روشن میمونه. در ضمن از 2 مدل دیباگر استفاده میکنم هر 2 همینجوری هستند . بعضی وقتا کد میدن اما با هر بار ریست کد عوض میشه.
و اینکه وقتی چراغ RESET دیباگر یکسره روشن باشه علتش چیه و کجا رو باید دقیق تست کرد ممنون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vhw

kharad

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-03-04
639
3,950
با سلام به دوستان خوبم و اساتید میخواستم ببینم این 2 تا چراغ چه کاری میکنن و علت روشن یا خاموش بودنشون چیه . تا اونجا که میدونم در مادربردهای سالم این 2 چراغ خاموش هستند.
3 تا مادربرد دارم که تو 2 تاشون چراغ IRDY و FRAME روشن میمونن. و یکیشون هم چراغ FRAME کم نور روشن میمونه. در ضمن از 2 مدل دیباگر استفاده میکنم هر 2 همینجوری هستند . بعضی وقتا کد میدن اما با هر بار ریست کد عوض میشه.
و اینکه وقتی چراغ RESET دیباگر یکسره روشن باشه علتش چیه و کجا رو باید دقیق تست کرد ممنون

درود
در صورتی که چراغ ریست مدام روشن است دستگاه در حال ریست است و معمولا مشکل از چیپ جنوبی است
در صورتی که چشمک میزند به مواردی مانند چیپ شمالی و آی سی i/o نیز میتواند مرتبط باشد
زمانی که چراغ ریست روشن است هیچ کدی در دیباگر مورد قبول نیست.

بالا