آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کم نور بودن تصویر لپ تاپ دل xps m1530

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام دوستان لپ تاپ فوق تصویرش خیلی کم نوره های ولتاژوتعویض کردمدرست نشد ال سی دیش ره تعویض کردم باز درست نشد با مانیتور دیگه تست کردم همین طور بودبه نظر شما مشکل ازکجا می تونه
باشه باتشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام یکم باهاش ور رفتم الان با مانیتور اکسترنال داره وتصویرش خوبه ولی با خودش نه های ولتاژ وال سی دی تعویض شده ولی جواب نداد

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام مطلبی رو یکی از همکاران تعمیرکارم بهم گفت می خوام بدونم چنین چیزی هست یا نه درمورد این مشکل باهاش صحبت کردم گفت مشکل از چیپ گرافیک .گفتم بامانیتور ازپورت VGA تصویر می ده گفت پورت مذکور از چیپ گرافیک تصویر نمی گیره وچیپ گرافیک مخصوص توصیر ال سی دی خود لپ تاپ وپورت VGA از چیپ اینتل که با شمالی مجتمع هستش می گیره وفت برای تعمیر چنین مشکلی یک های ولتاژیونیورسال می بندم ودرست میشه
1.آیا این گفته ایشون درسته اگه آره لطفا اگه کسی می دونه توضیح بده برام
2.چطور میشه هایولتاژ یونیورسال ساخت
با تشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام روی سوکتی که فلت بهش نصب میشه 5ولتو19 ولت را دارم ولی از سر فلت فقط 3.3 را دارم ممکنه ازفلت باشه من دوتا فلت داشتم هردوتا همین جوره یعنی هردو خراب شدن باتشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
روی کانکتوری روی مادربرد 3تا ولتاژدارم ولیخروجی فلت روی یکی که به طرف اینوتور می ره فقط19ولت هستش وکانکتوری که به پنل می ره فقط 3.3 رو دارم 5ولت خبری نیست فکر کنم فلتها هردوشون خراب باشن بازم منتظر نظر دوستان هستم باتشکر

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام دوستان کابل نو هم گذاشتم روش باز درست نشد کسی فایل بایوسش رو داره برام بذاره باتشکر

masoud_za

کاربر
2012-03-10
285
1,637
تهران
سلام دوست عزیز منم دل مدل M1210 دارم که برا مشتری بود با باطری اینجوری میشه کم نور میشه اما با آداپتور درست میشه شما با آداپتور 19.5 ولت 4.62 امتحان کن برطرف میشه

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,819
کرمان
سلام دوستان آدابتور رو تعویض کردم بایوس را پروگرام کردم چیپ رو ریبال کردم ولی هیچ فرقی نکرد کسی راهکار دیگه ای نداره

reza_hori

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-04-19
441
1,255
سلام مطلبی رو یکی از همکاران تعمیرکارم بهم گفت می خوام بدونم چنین چیزی هست یا نه درمورد این مشکل باهاش صحبت کردم گفت مشکل از چیپ گرافیک .گفتم بامانیتور ازپورت VGA تصویر می ده گفت پورت مذکور از چیپ گرافیک تصویر نمی گیره وچیپ گرافیک مخصوص توصیر ال سی دی خود لپ تاپ وپورت VGA از چیپ اینتل که با شمالی مجتمع هستش می گیره وفت برای تعمیر چنین مشکلی یک های ولتاژیونیورسال می بندم ودرست میشه
1.آیا این گفته ایشون درسته اگه آره لطفا اگه کسی می دونه توضیح بده برام
2.چطور میشه هایولتاژ یونیورسال ساخت
با تشکر

باسلام خدمت دوست عزیزم منم باحرفای اون دوستمون موافق هستم چون منطقی به نظر می یاد
ولی بزار از تجربه خودم برات بگم دقیقا همین مشکل رو با یه لپ تاپ دل داشتم

کارت گرافیک نصب بود اما تصویر تاریک بود من هر کاری کردم تصویر از این حالت خارج نشد پس یه کاری کردم ویندوز رو عوض کردم و دوباره گرافیک رو نصب کردم مشکل حل شد

نکته :
توی سری جدید لپ تاپ دو عدد کارت گرافیک نصب هستش شما باید هر دو رو نصب کنید بعضی موافق یکی نصب میشه و فکر میکنی هر دو نصب هستن

شما روی اون لپ تاپ یه بازی اجرا کن ببین اجرامیشه اگر نشد بدون گرافیک نصب نیست

قول بهت میدم که اشکال از سخت افزار نیست بلکه نرم فزاری هستش موفق باشید

بالا