آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک فوری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bos

کاربر
2013-01-12
14
54
با سلام خدمت دوستان یک سوال دارم

جدیدا برای من بک تلویزیون کوچک سیاه وسفید مسافرتی رسیده است که روشنش میکنم بعد که تکانش میدم خاموش میشه دوباره تکانش میدم روشن میشه و تصویرش میاد میخام ببینم مشکل از کجاست؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه

Padashi

VIP+ افتخاری
کاربر

جدیدا برای من بک تلویزیون کوچک سیاه وسفید مسافرتی رسیده است که روشنش میکنم بعد که تکانش میدم خاموش میشه دوباره تکانش میدم روشن میشه و تصویرش میاد میخام ببینم مشکل از کجاست؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه[/QUO
با سلام همکار محترم :
لطفا سوال خود را در پست http://www.irantk.ir/forumdisplay.php?f=30 مطرح فرمایید این قسمت ربطی به سوالات جنابعالی ندارد

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551

جدیدا برای من بک تلویزیون کوچک سیاه وسفید مسافرتی رسیده است که روشنش میکنم بعد که تکانش میدم خاموش میشه دوباره تکانش میدم روشن میشه و تصویرش میاد میخام ببینم مشکل از کجاست؟ کسی میتونه منو راهنمایی کنه
با سلام :
عزیزم برای استفاده از تمام امکانات انجمن باید کاربر VIP باشید شما به بخش های تخصصی دست یابی ندارید و این پست شما بعد از رویت تان بدلیل بلامحل حذف میشود .
موفق باشید .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,551
اخه من کاربر vip نیستم فقط یک کمک میخاستم مجبور شدم اینجا پست بزنم

کمک و راهنمایی لازم جهت پاسخ و رفع مشکل شما در لینکی که دوستمون براتون گذاشتن موجود هست اما تا VIP نباشید نمی تونید استفاده کنید .
موفق باشید .
تاپیک بسته شد و حذف میگردد .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا