آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: حل شدن مشکل 5VSB برای همیشه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

college_co

کاربر
2011-05-13
15
58
درود بر شما من از صبح درگیر یک پاور GREEN 380A VERSION2.0بودم ، البته یک خازن 2200میکرو10v و یک مقاومت 10kاهمیR21 و یک مقاومتR33 که مقدارش خاطرم نیست رو تعویض کردم پاور روشن میشد ولی چه قبل از سویچ کردن و چه بعد سویچ کردن سوت میزد ، و دیدم ولتاژ STANBY پاور به جای 5ولت 8.5ولت نشون میداد....ولی به عقل جن هم نمیرسید یک خازن فسقلی10میکرو 5رلتی کنار ترانس چاپتر STANDBYخراب باشه که معمولا خازن ها شکل فیزکیشون تعقیر میکنن که با خازن سنج چک کردم به جای 10میکرو8میکرو رو نشون میداد.من قبلا هم این مشکل داشتم که با تجربه و علم شما بر طرف شد ...سپاس فراوان از شما

college_co

کاربر
2011-05-13
15
58
درود بر شما من از صبح درگیر یک پاور GREEN 380A VERSION2.0بودم ، البته یک خازن 2200میکرو10v و یک مقاومت 10kاهمیR21 و یک مقاومتR33 که مقدارش خاطرم نیست رو تعویض کردم پاور روشن میشد ولی چه قبل از سویچ کردن و چه بعد سویچ کردن سوت میزد ، و دیدم ولتاژ STANBY پاور به جای 5ولت 8.5ولت نشون میداد....ولی به عقل جن هم نمیرسید یک خازن فسقلی10میکرو 5رلتی کنار ترانس چاپتر STANDBYخراب باشه که معمولا خازن ها شکل فیزکیشون تعقیر میکنن که با خازن سنج چک کردم به جای 10میکرو8میکرو رو نشون میداد.من قبلا هم این مشکل داشتم که با تجربه و علم شما بر طرف شد ...سپاس فراوان از شما

kiyanmz

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-08-21
469
2,412
مازندران . بابل
درود به شما دوست و استاد عزيز، هرچند تشکّر واژه کمی هست که برای تجربيات گران بهاتون که از نظر من مثل گنج هست برای هر تميرکار ولی همين که حاصل زحمت و تجربتون رو به طوره رايگان اينجا قرار ميدين اين بالاترين درجه استاد بودن هست.
با تشکّر.

Royal_92

کاربر
2013-07-22
1
10
سلام.دستتون درد نکنه.4 تا پاور داشتم که همین مشکل رو داشتن که با کمک شما 3 تاشون ok شد.ولی یکی سوت میکشه و روی تستر 5vsb رو HH نشون میده.ممنون میشم اگه دوباره کمک کنین.مرسی.

yp1248

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-10-12
335
1,940
اصفهان
سلام.دستتون درد نکنه.4 تا پاور داشتم که همین مشکل رو داشتن که با کمک شما 3 تاشون ok شد.ولی یکی سوت میکشه و روی تستر 5vsb رو HH نشون میده.ممنون میشم اگه دوباره کمک کنین.مرسی.

خازنهای 470/16 و 2200/16 رو روی خط 5ولت استندبای تعویض کنید.
یا حق...

pcpersia

کاربر
2009-12-01
26
19
ام برعکس شما , من چند هفته پیش در مورد تعمیر پاور سوالاتی کردم که , چند روز بعد یه دوست زحمت کشید و گفت برو توی این لینک و سوالات رو مطرح کن . ازش ممنونم
اما رفتم و هرچی تلاش میکنم ازم قبول نمیکنه و ....

iranvich63

کاربر
2012-03-24
321
2,081
ام برعکس شما , من چند هفته پیش در مورد تعمیر پاور سوالاتی کردم که , چند روز بعد یه دوست زحمت کشید و گفت برو توی این لینک و سوالات رو مطرح کن . ازش ممنونم
اما رفتم و هرچی تلاش میکنم ازم قبول نمیکنه و ....

سلام دوست گرامی
متاسفانه با توجه به سوالی که شما کردید هیچ پاسخی نمیتونید دریافت کنید.
اصلا مشکل خودتون رو عنوان نکردید؟مشکل مربوط به ولتاز استندبای باشه باید تو همین تاپیک مطرح کنید اگه پاور شما مشکل دیگه ای داره در قسمت خاص خودش مطرح کنید.
بعد متوجه نشدم چی رو قبول نمیکنه؟یعنی سایت قبول نمیکنه مشکل شما مطرح بشه یا ایجاد عنوان جدید برای شما مقدور نیست؟
بهرنحو با مطرح کردن صحیح سوالات خود زودتر به پاسخ میرسید.
متشکرم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا