آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

ترفند: افزایش سرعت اینترنت از طریق رجیستری

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
معلوم میشه شما اصلا پست من رو درست نخوندید. من کجای حرفم نوشته بودم بیاین پول بدید؟؟
من گفتم شما پول ندادید پس از چی اینقدر ناراحتید؟؟ باز یکی پول میده بعدش پشیمون میشه ، قابل قبوله. یک تشکر بدون هیچی هم اینقدر ناراحت کننده نیست که شما ناراحتید.
بله دوره آخر و زمون به قول شما رسیده. زمانی که یک نفر برای زدن یک کلید تشکر اینقدر ناراحت شده واقعا دوره آخر و زمونه!

در ضمن شما مگه نمیگی تو نت ریخته؟ خوب چه اصراری داری اینجا تشکر کنی و مطلب رو بخونی؟ تو نت پیدا کنید و بدون تشکر بخونید.
ما هم ناراحت نمیشیم.

Jesmi

کاربر
2013-04-16
2
12
خب آقا، این دوستان یعنی آقایان Sina202 و Arash راس میگن. محتوی پنهان، تشکر کن تا نشونت بدم یعنی چی!؟
نمیدونم چرا بعضیا انتقال دانسته هاشون به دیگران براشون سخته. من دارم رو یه پروژه با AT90USB1286 کار میکنم و هشت ماهه پدرم در اومده ولی قسم خوردم اگه موفق بشم ریز مطالبم رو بذارم تو اینترنت. ولی ازین هم نگرانم که اگه موفق نشم چطوری اعلام کنم که آقا باور کنید موفق نشدم که نذاشتم تو اینترنت. به امید موفقیت همه!
تورو خدا ازم تشکر کن:wink::)

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
بارها سر این موضوع بحث شده لطفا ادامه ندید. آقا سینا دوست عزیزم کسی که مطلبی میگذاره و رایگانه ثوابشم پیش خدا محفوض ولی این کلید تشکر چیزی نیست که از ثوابش کم کنه اما من عمدا اینکار رو گذاشتم که فرهنگ سازی بشه. بارها خودم و دیگران شده میایم یکساعت توضیح میدیم مشکلات کاربران رو اون هم کاملا مجانی . با اینکه وقتمون پره و هزارتا مشغله داریم باز هم دلسوزانه پاسخ میدیم مشکلات کاربران رو ولی بعضی ها تو خانواده هایی بزرگ شدن که معنی دستت درد نکنه رو نمیفهمن. معنی اینکه کسی زحمت کشیده و باید ازش تشکر کنن رو نمیفهمن. نمیدونن ادب حکم میکنه در مقابل محبت طرف مقابل باید تشکر کنن.

این کار باعث میشه یاد بگیرن این مطلب رو. بدونن اینقدر هم بی اهمیت نیست که کلید تشکر رو بزنن و این باعث دلگرمی طرف مقابل میشه.

حالا یک فردی هم خودش در خانواده با فرهنگی بزرگ شده و میدونه باید از زحمات دیگران تشکر کرد خوب اینجور آدمها اگر هزارتا کلید تشکر هم زورکی باشه بدون دلخوری خودشن میزنن چون این فرهنگ براشون جا افتاده هست و روزی 100 ها بار در برخوردشون با دیگران انجام میدهند.
گرچه بعضی ها دیگه بی هدف و چشم بسته تشکر میکنن و اون هم کار صحیحی نیست که از این دسته آدمها هم متأسفانه تو انجمن زیاد داریم که از هر مطلب بیخودی تشکر میکنن حتی مطلبی که به یکی توهین شده !! اگر ابزاری جهت اجباری کردن "تشکر نکردن" هم وجود داشت مطمئن باشید این کار رو حتما میکردم. و به زودی شاید خودم هکش رو برنامه نویسی کردم که مدیران بعضی پستها رو که لایق تشکر کردن نیستند ، به همین شکل غیر قابل تشکر کنند.

موضوع هم بسته شد و این مطالب تکراری که بارها در موردش بحث شده لطفا ادامه ندید

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا