آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

گوشی تلفن بیسیم سنائو مدل sn 258 با مین(مادر) ارتباط بقرار نمیکند احتیاج به کد دهی دارد

electeropars

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-02-23
586
2,036
سلام
گوشی سنائو [h=2]مدل sn 258[/h] روشن نمی شد که ای سی به شماره l46r تعویض کردم ای سی از گوشی سالم عوض کردم. حالا روشن میشود ولی ارتباط بر قرار نمیکند ایسی مربوط به کد ان معیوب بود که حالا احتیاج به کد دهی دارد و من از این کار نا توانم خواهش میکنم کمک کنید. یعنی در واقع بیسیم با مدر ست نیست . عکس برایتان گزاشتم.
DSC00052.jpg
DSC00053.jpg
ای سی 8 پایه کنار ایسی مای کام را که میبینید عوض شده

آخرین ویرایش:

jafarttl

کاربر vip
vip
کاربر
2013-01-29
241
291
چرا به من جواب نمیدید؟اگر این عیب حل شدنی نیست هم بگو یید تا دستگاه را تحویل مشتری بدهم ببرد.

نحوه ست کردن گوشی senao 258 ابتدا تغذیه را قطع میکنیم ودکمه h1 را فشار داده وتغذیه را وصل میکنیم تا صدای بیب بیب دهد بعد بیبسم را روی دستگاه مادر قرار داده که یه صدای بوق میدهد وست میشود
برای ریست دکمه روشن ومموری را همزمان فشار میدهیم تا ریسیت شود در حالتی که ریسیت شده گوشی بیسیم روشن نمیشود گوشی را روی دستگاه مادر می گذاریم و تغذیه را قطع می نمایم و این سری دگمه h1 دستگاه مادر و on/of بیسیم را باهم نگه می داریم وتغذیه را وسل مینماییم تا گوشی و دستگاه مادر باهم ست شوند وبیسیم روشن شود

korsht

کاربر
2013-05-26
1
1
جناب استاد عزيز jafarttl باسلام ضمن تشكر اززحمات شما ووقتي كه براي حل مشكلات مردم ميگذاريد قدرداني مي كنم
استاد من يك گوشي دارم مد ل اس ان 258تايواني كه پس از 14 ساعت شارژ اوليه دستگاه را براي مشتري وصل كردم بعد از وصل نمي دانم چكار كردم كه گوشي سيار خاموش شد هركاري كردم روشن نشد با دكمه مموري ودكمه خاموش ريست كردم سپس گوشي را روي مادر گذاشتم وآدبتور را ازدستگاه جدا كردم همزمان دكمه اچ يك ودكمه خاموش روشن سيار راگرفتم وآدبتور رابه مادر وصل كردم گوشي سيار روشن نمي شود لطفا راهنمايي بفرماييد چكار كنم

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام همکار محترم . ان ای سی 8پایه ای سی ایپرام هست باید برنامه بریزی بشه فایلش را از همکاران بگیر گوشی روشن میشه

loop

کاربر
2009-08-01
1
0
با سلام خدمت شما عزیزان.من یک گوشی sn-258plus دارم که بعد از ریست کردن گوشی آن دیگر با بیس ست نمیشه یعنی طبق دستورالعمل بالا برای ست کردن گوشی اقدام می کنم اما گوشی با پایه ست نمیشه یعنی گوشی اصلا روشن نمی شه.اگر گوشی نیاز به برنامه ریزی داره لطفا دقیقا بفرمائید چطور باید این کار را انجام داد

meysomeyso

کاربر
2014-08-09
2
1
با سلام خدمت شما عزیزان.من یک گوشی sn-258plus دارم که بعد از ریست کردن گوشی آن دیگر با بیس ست نمیشه یعنی طبق دستورالعمل بالا برای ست کردن گوشی اقدام می کنم اما گوشی با پایه ست نمیشه یعنی گوشی اصلا روشن نمی شه.اگر گوشی نیاز به برنامه ریزی داره لطفا دقیقا بفرمائید چطور باید این کار را انجام داد

من هم مشکلم دقیقا همینه. لطفا یکی راهنمایی کنه

2019-02-13
2
0
40
سلام دوستان من یک گوشی سنوا مدا اس ان ۲۵۸دارم که بیسیم و بیس با هم ست نمیشه . ریست کردم بی سیم را بعدش ست که میکنم نمیشه . بیس بعد از نگه داشتن h1 بیب بیب میزنه و چراغ سبز گوشی هم روش روشن میشه ولی ارتباط برقرار نمیشه . دز ضمن با سه تا بیسیم هم امتحانش کردم ولی هیچکدوم ست نشد . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

بالا