آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم کانفیگ شدن مودم dlink مدل 2640u

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
با سلام خدمت اساتید
مودم فوق زمانی که به برق وصل میکنی چراغ پاور به رنگ قرمز می مونه و سبز نمیشه کابل lanرو که وصل می کنم به هر کدوم از چهار پورتش که وصل میکنم مشکلی نداره چراغ مربوطش هم روشن میشه اما نه چراغ wlan نه چراغ dsl ثابت میشه و اصلا وارد صفحه کانفیگ نمیشه چون گارانتی داشت فرستادم گارانتی حالا که اومده بازم همون مشکل رو داره زنگ که زدم گفت مشکلی نداره و یک روز اینجا ازش استفاده کردیم قرار شد کارشناسشون با هم تماس بگیره حالا می خواستم از اساتید بپرسم مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری آیا تنظیماتی خاصی داره چون من تا حالا با این مدل کار نکردم
DSL-2640U_1.png

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
اساتید ممنون میشم یه راهنمایی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pedram

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی ، شما از صحت سلامت کابل lan اطمینان کسب کنید کارت شبکه سیستم را نیز مجدد نصب کنید
ولی اینکه چراغ adsl چشمک میزند . این داستانش فرق میکند شما مشکل اول را حل کنید تا وارد قسمت کانفیک شود سپس اگر مشکلی بود اعلام کنید
بهتر است در صورت امکان مودم را در جای دیگر که adsl دارند و با سیستم دیگر چک کنید و نتیجه را اعلام کنید
این را هم بگویم که این مودم کیفیت بسیار عالی دارد
موفق باشید

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام جناب مهندس امجدی
کابل lan و سایر مواردی که شما فرمودید رو چک کردم کارت شبکه رو مجددا نصب کردم اما مشکل کماکان پابرجاست نه چراغ وایرلس روشن میشه و نه چراغ dsl فقط چراغ dsl هر چند ثانیه یکبار خاموش و ورشن میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pedram

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود مجدد
برای این که مطمئن شویم که ایراد کار از کجا است شما با سیستم دیگر تست کنید ببینید وارد صفحه کانفیک میشود یا خیر
سپس نتیجه را اعلام کنید
موفق باشید

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
مهندس با یه سیستم دیگه هم چک کردم اصلا وارد صفحه کانفیگ نمیشه هم ویندوز سون و هم ایکس پی
0.jpg

پیوست‌ها

• 52.4 کیلوبایت بازدیدها: 356
  • 12.9 کیلوبایت بازدیدها: 341

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود
اگر باز جواب نداد باید frimware آپدیت کنند و موارد دیگر سخت افزاری را چک کنند
با توجه به اینکه گارانتی دارد باید این کار را خودشان به صورت سخت افزاری انجام دهند
موفق باشید

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
پس مهندس جان مشکل سخت افزاریه چون گارانتی داره من نمی خوام دست بزنم جالب اینه که همون طوری که گفتم این مودم از گارنتی برگشته و بهم گفتم یک روز ازش استفاده کردن من ازطریق کارشناس شرکت پیگیری می کنم و نتیچه رو اعلام می کنم
دست شما درد نکنه

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
داداش من یه عمر با این مودم‌ها سر و کله زدم، این عکسی که شما گذاشتید نشون میده که کارت شبکه شما نمیخونه مودم رو، ولی‌ اینکه می‌گید رو سیستم دیگه هم جواب نداد عجیبه! چراغ Adsl هم روشن نمی‌شه آخه! شما مودم رو ریست دستی‌ کردید تا حالا؟

بالا