آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

يك ايده جالب براي استفاده از لامپهاي كم مصرف سوخته

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
از اونجاییکه هیچ کس جواب ما رو نداد بنده خودم امتحان کردم و متوجه شدم که این مدار با led smd جواب نمیده.لطفا مداری قرار بدین که با led smd و با تعداد بالا کار کنه.

دوست عزیز با عرض خسته نباشید
اگر از نظر نور led ها میخوای استفاده کنی میتونی انها را با یک عدد مقاومت 1k استفاده کنی جواب میده
با نصب به برق شهری 220 ولت
موفق باشی

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,628
اصفهان
به نام خدا

سلام دوستان. بهترین را ه برای تشکر از آقای رجبی بابت این مدار جالب و کارآمد این است که اگر یک نمونه از آن را ساخته اید لااقل یک یا چند از عکس از آن بگذارید تا موجب دلگرمی و استفاده دیگر دوستان شود.
بنده امروز در مغازه بیکار بودم و یک نمونه با 36 ال ای دی کلاهی سفید ساختم و با موفقیت روشن شد! هزینه زیادی هم نداشت.
شایان ذکر است برای کمبود ولتاژ روی این ال ای دی ها که 3.2 ولت هستند مجبور شدم یک خازن 4.7/400 روی بریج اضافه کنم و از مقاومت 47 اهم استفاده کنم.
در اینجا جا دارد از آقای رجبی تشکر ویژه داشته باشم.

پیوست‌ها

• 80.3 کیلوبایت بازدیدها: 444
  • 82.2 کیلوبایت بازدیدها: 431
  • 96 کیلوبایت بازدیدها: 429
  • 72.8 کیلوبایت بازدیدها: 421

royaali

کاربر
2015-07-25
115
341
ساخت یک وسیله بسیار ساده ولی کار آمد

بنده یک دستگاه بسیار ساده ولی بسیار کارآمد برای پیچاندن سیم به دور یک پین ساخته ام اگر خواستید فیلمش را ببینید من این دستگاه را برای پیچاندن سیم به دور پین های لامپ کم مصرف استفاده می کنم شاید به درد شما هم بخورد فیلم را ببینید راحت شبیه آن را بدون هزینه بسازید
[video]http://upload7.ir?p=preview&s=1&q=T8G2m69frJeJCO2hC6xAKCE f9SRzgsn2rURCQRJ8&s=1[/video]

آخرین ویرایش:

royaali

کاربر
2015-07-25
115
341
بنده یک دستگاه بسیار ساده ولی بسیار کارآمد برای پیچاندن سیم به دور یک پین ساخته ام اگر خواستید فیلمش را دانلود کرده و ببینید من این دستگاه را برای پیچاندن سیم به دور پین های لامپ کم مصرف استفاده می کنم شاید به درد شما هم بخورد فیلم را ببینید راحت شبیه آن را بدون هزینه بسازید

http://upload7.ir?p=preview&s=1&q=T8...RCQRJ8&s=1

آخرین ویرایش:

B4K

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2014-02-08
621
1,884
ر یــــــو
به نام خدا

سلام دوستان. بهترین را ه برای تشکر از آقای رجبی بابت این مدار جالب و کارآمد این است که اگر یک نمونه از آن را ساخته اید لااقل یک یا چند از عکس از آن بگذارید تا موجب دلگرمی و استفاده دیگر دوستان شود.
بنده امروز در مغازه بیکار بودم و یک نمونه با 36 ال ای دی کلاهی سفید ساختم و با موفقیت روشن شد! هزینه زیادی هم نداشت.
شایان ذکر است برای کمبود ولتاژ روی این ال ای دی ها که 3.2 ولت هستند مجبور شدم یک خازن 4.7/400 روی بریج اضافه کنم و از مقاومت 47 اهم استفاده کنم.
در اینجا جا دارد از آقای رجبی تشکر ویژه داشته باشم.

قطعات بکار رفته میگین ؟
1_ یک خازن سرامیکی چند میکرو یا نانو
2_ یک خازن الکترو
3_یک دیود ...؟
4_} ؟؟؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: 1212ali
بالا