آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

پیشنهادات شما در مورد باکس HDD Cruiser

km1212

کاربر
2013-03-06
4
4
با سلام قیمت دستگاه به ایمیل من بفرستید
ممنون

----------------------------------------------------------------------------------------------------
دوست عزیز
قید شماره تلفن و ایمیل ممنوع است

درضمن این تاپیک فقط جهت اخبار و اطلاع رسانی در مورد دستگاه هست و قیمت و خرید و فروش خلاف قوانین است

آخرین ویرایش توسط مدیر:

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام
دررابطه با نرم افزارش اصلا صحبتی نشده که چه کسی نرم افزارش را نوشته و با چه زبانی نوشته. این ها موارد خیلی مهمی هست که اصلا بیان نشده چون در ایران ما کسی را نداریم که کامل به برنامه نویسی api و غیره که کنترل سخت افزاری را انجام می دهند مسلط باشه.
در ضمن این دستگاه دباگر نداره یکی از نقطه عیب های این دستگاه هست.
من فکر کنم قیمتش باید در حدود 700 یا 800 باشد چون اگر بیشتر باشه کسی طرف این دستگاه نمی ره .
بدترین مشکلش هم اینه که قابلیت ارتقای سخت افزاری را نداره به عنوان مثال اگر کسی این دستگاه را بخره چند سال بعد دستگاه ارتقا پیدا کرد دوباره باید باکس جدید را بخره.
فکر کنم قطعا یک چنین معایبی این دستگاه داشته باشه

قابلیت تعمیر هارد های SSD هم فکر نکنم داشته باشه فلش مموری را هم قطعا نمی تونه تعمیر کنه.
تو این مارک هایی هم که بیان شده باید بیان بشه تا چند درصد از مدل ها را می تونه ساپورت کنه.

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
سلام
دررابطه با نرم افزارش اصلا صحبتی نشده که چه کسی نرم افزارش را نوشته و با چه زبانی نوشته. این ها موارد خیلی مهمی هست که اصلا بیان نشده چون در ایران ما کسی را نداریم که کامل به برنامه نویسی api و غیره که کنترل سخت افزاری را انجام می دهند مسلط باشه.
در ضمن این دستگاه دباگر نداره یکی از نقطه عیب های این دستگاه هست.
من فکر کنم قیمتش باید در حدود 700 یا 800 باشد چون اگر بیشتر باشه کسی طرف این دستگاه نمی ره .
بدترین مشکلش هم اینه که قابلیت ارتقای سخت افزاری را نداره به عنوان مثال اگر کسی این دستگاه را بخره چند سال بعد دستگاه ارتقا پیدا کرد دوباره باید باکس جدید را بخره.
فکر کنم قطعا یک چنین معایبی این دستگاه داشته باشه

قابلیت تعمیر هارد های SSD هم فکر نکنم داشته باشه فلش مموری را هم قطعا نمی تونه تعمیر کنه.
تو این مارک هایی هم که بیان شده باید بیان بشه تا چند درصد از مدل ها را می تونه ساپورت کنه.

دوست عزیز
من نمیدونم شما در مورد چه دستگاهی صحبت میکنید و اینکه چرا فکر میکنی که ایرانی ها نمیتونن با سخت افزار ارتباط بر قرار کنند؟
مگه کار سختی هست که نرم افزاری بتونه با یو اس بی ارتباط داشته باشه؟

نکته دوم آیا هارد نیازی به دیباگر داره ؟

سخت افزار دستگاه جوری طراحی شده که همراه با آپدیت نرم افزار ، باکس هم به روز میشه و الگوریتم های جدید هم برای هارد های جدید بهش اضافه میشه.

برای هارد های SSD هم امکاناتی داریم
برای ترمیم فلش ها هم هنوز امکانی نزاشتیم چون بیشتر روی هارد زوم کردیم و فعلا فلش رو کاری نداریم

قیمت برنامه هم فعلا اعلام نمیکنم چون هر لحظه ممکنه یه قطعه جدید اضافه کنیم برای یه سری هارد ها.

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
نمیدونم چجوری توضیح بدم. هر چی مدیران عزیز جواب میدن باز نفر بعد بدون هیچ دقتی به پستهای قبلی قیمت میپرسن.! دوست عزیز دو پست بالاتر رو بخونید ببیند چی نوشته شده.
این تاپیک برای خرید و فروش نیست و فقط اطلاعات و اخبار این دستگاه قرار میگیره و بس. امیدوارم کاربر بعدی حداقل این پست رو بخونه
هر زمانی دستگاه اماده فروش شده ، فروشنده از هر طریقی لازم بدونه اطلاع رسانی خواهد کرد.

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
میشه قیمت و تاریخ اکران را برام بفرستید من در سدد خرید یک pc30 و ductor suite hero2 هستم بدونم وضعیت این جدید چطوره دست نگه میدارم
دوست عزیز
روزی که من پست رو باز کردم ، هارد هایی که داشتم کم بود ولی با جمع آوری هارد های زیاد و کار کردن روی اونا تا الان تونستیم به 120 مدل از هارد های توشیبا ، مکستور و سی گیت دسترسی داشته باشیم. و خب داریم یه برنامه ای درست میکنیم که مثلا کسی یکی دو تومن هزینه کرد بتونه هارد های جدید رو حد اقل بزنه تا به مرور بتونیم هار های قدیمی رو تو آپدیت ها بزاریم.

قسمت ترمیم فلش تقریبا کامل هست ولی نمیشه فقط بخش فلش رو برای فروش بزاریم . تاریخ دقیق انتشار رو نمیتونم بگم ولی ما داریم تلاش میکنیم
که یه نرم افزار ارزون پر کاربرد درست کنیم و تو صحبت هایی که جدیدا داشتیم ترمیم بعضی قطعات رو هم به نرم افزار اضافه میکنیم.ولی کم کم
از صبر و شکیبایی شما متشکریم
به زودی فیلم هایی از نرم افزار میزارم که با محیطش آشنا بشید و ببینید چقدر آسون هست ترمیم هارد و بدون هیچ آموزشی میتونید باهاش کار کنید:thumbsup:

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام امیدوارم که دستگاه خوبی باشه و همه ازش استفاده کنیم در ضمن اگر قرار باشه شما با pc-3000 russia رقابت کنید قطعا امکانات جهت دباگر کردن نیاز دارید حتما شما باید در این زمینه با کسانی که از ورژن روس این دستگاه استفاده می کنند همکاری کنید تا بتوانید چنین امکاناتی را درون دستگاه تعبیه کنید.
مقایسه ورژن روسیه با ورژن چینی و دستگاه دکتر سوییت پارسه مثل مقایسه کردن دوچرخه با مرسدس بنر فول آپشنه اصلا نمی شه این دو تا را با هم مقایسه کرد حتی همان کسانی که با ورژن روس کار می کنند خیلی از کاربرد های ورژن روس را نمی دانند برای این کار حتما با کسانی که دوره دیده روسیه هستند باید مشاوره کنید نه یک سری موسسه آموزشی که فقط با دستگاه های چینی کار کردند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NPTiak

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام
از دوستان کسی این دستگاه را خرید.
قرار بود یک ماه پیش برای این ماه اماده باشه کسی خبری ازش نداره

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
تا جایی که اطلاع دارم اگه این دستگاه اماده بشه حتما اطلاع رسانی میکنند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pese

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
سلام امیدوارم که دستگاه خوبی باشه و همه ازش استفاده کنیم در ضمن اگر قرار باشه شما با pc-3000 russia رقابت کنید قطعا امکانات جهت دباگر کردن نیاز دارید حتما شما باید در این زمینه با کسانی که از ورژن روس این دستگاه استفاده می کنند همکاری کنید تا بتوانید چنین امکاناتی را درون دستگاه تعبیه کنید.
مقایسه ورژن روسیه با ورژن چینی و دستگاه دکتر سوییت پارسه مثل مقایسه کردن دوچرخه با مرسدس بنر فول آپشنه اصلا نمی شه این دو تا را با هم مقایسه کرد حتی همان کسانی که با ورژن روس کار می کنند خیلی از کاربرد های ورژن روس را نمی دانند برای این کار حتما با کسانی که دوره دیده روسیه هستند باید مشاوره کنید نه یک سری موسسه آموزشی که فقط با دستگاه های چینی کار کردند

دوست عزیز چند بار تذکر بدهیم بارها و بارها مدیران انجمن هشدار داده بودن که خریدن این طور دستگاه ها فقط هدر دادن پول هست و هرکس این دستگاه ها را خریده ناراضی بوده و پس از یک مدت کوتاه با نصف قیمت فروخته و ضرر کرده خواهشا از خرید و فروش کردن این طور دستگاه ها در انجمن خودداری کنید

با تشکر

بالا