آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مدار برد شور التراسونیک

تاج

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-03-15
458
1,638
اهواز
یه بردشور التراسونیک با مدل CT-430G1 هست که مقاومتهای R6وR7 ترکیده ومشخص نیستند.
ازدوستان تعمیرکاری که همچین مدلی دارند ممنون میشم مقدار مقاومت اون رو برام بذارند
باتشکرفراوان مدل بردشور CT-430G1 کی داره که  مقاومتهای R6وR7 ترکیده ومشخ.jpg

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,097
74,085
48
ایران
آقا ببخشید، برد شور چیه؟ :nevreness: چیکار می‌کنه؟

سلام
آقا محسن برد شور دستگاهی که :مثلا موبایل تو آب که می افته داخل ظرف مخصوص برد شور قرار میدندالبته با مایه مخصوص و با لرزش های سریع که با یک قطعه ای بنام پیزو الکتریک یا بیزر صدای التراسونیک تولید میکنه تا آب یا مایعی که گوشی درون اون افتاده از مدار گوشی خارج شود.

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
سلام
آقا محسن برد شور دستگاهی که :مثلا موبایل تو آب که می افته داخل ظرف مخصوص برد شور قرار میدندالبته با مایه مخصوص و با لرزش های سریع که با یک قطعه ای بنام پیزو الکتریک یا بیزر صدای التراسونیک تولید میکنه تا آب یا مایعی که گوشی درون اون افتاده از مدار گوشی خارج شود.

دست شما درد نکنه، یعنی‌ این بردی که این دوستمون گذاشته برد دستگاه برد شور هست؟ می‌شه یه عکس از خود این دستگاه به طور کامل بذارید؟ ممنون میشم

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sonysony

تاج

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-03-15
458
1,638
اهواز
آخرین ویرایش:

vahid_usb

کاربر vip
کاربر
2007-11-15
134
482
گرگان
حالا که این موضوع رو مطرح کردین (هرچند اینجا جاش نیست) من خیلی وقته دنبال یه همچین چیزی واسه بردهای بزرگترم مثل مادربرد و بزرگتر آیا کسی اطلاعاتی در بارش داره و می تونه بگه از کجا میشه تهیه کرد

دورو بر من بچه های موبایل هستن ولی فقط همین اندازه رو دارن و فقط بدرد موبایل یا بردهای کوچیکتر میخوره
اگه بزرگترش باشه خیلی از مشکلاتو حل می کنه

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
یه بردشور التراسونیک با مدل CT-430G1 هست که مقاومتهای R6وR7 ترکیده ومشخص نیستند.
ازدوستان تعمیرکاری که همچین مدلی دارند ممنون میشم مقدار مقاومت اون رو برام بذارند
باتشکرفراوانمشاهده فایل‌پیوست 63874
سلام
البته من اینوع کار نکردم منظورم تعمیر بود ولی معمولا مقاومت های تو مدار میسوزن که کمتر از 100 اهم باشن . ابتدا شما هر دو مقاومت را 100 بزار اگه مشکلی باز داشت کمترشون کن . البته باید بگم که حتما ابتدا اون دوتا ترانزیستو قدرت را هم چک کن

بالا