آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

درخواست منبع تغذیه 0-30 ولت 5 آمپر

rector_zex

کاربر
2012-10-04
102
206
با سلام به همه دوستایه عزیز
من یه مدار منبع تغذیه 0-30 ولت 5 امپر با نشانگر ولتاژ و جریان رو می خوام که وقتی خروجی اتصال کوتاه شد به تغذیه اسیب نرسه اگه از دوستان کسی چنین مداری داره بذاره ممنونش میشم. یا اگه تو سایت چنین چیزی هست لطف کنید برام اینجا لینکشو بذارید انقد مدار منبع تغذیه اینجا زیاده که نمیدونم کدومش 100% مطمـــنه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yx700

rector_zex

کاربر
2012-10-04
102
206
با سلام
به بخش منابع تغذیه مراجعه کنید.[/QUOT
خوب الان مگه اینجا چه بخشیه؟؟؟ لطف کنید اگه اطلاعاتی در این ارتباط دارین بزارین نه اینکه فقط خواسته باشین یه چیزی گفته باشین . اینجا الان بخش منبع تغذیه است منم درخواستم مربوط به همین بخشه دلیله در خواستمم نوشتم ولی جهت اطلاعتون دوباره میگم من به دلیله فراوانیه این مدارات الان گیج شدم باید کدومشو انتخاب کنم گفتم اگه از دوستان کسی مداری داره که عملی هست برام بزاره بازم ممنون از راهنماییتون

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام
به بخش منابع تغذیه مراجعه کنید.[/QUOT
خوب الان مگه اینجا چه بخشیه؟؟؟ لطف کنید اگه اطلاعاتی در این ارتباط دارین بزارین نه اینکه فقط خواسته باشین یه چیزی گفته باشین . اینجا الان بخش منبع تغذیه است منم درخواستم مربوط به همین بخشه دلیله در خواستمم نوشتم ولی جهت اطلاعتون دوباره میگم من به دلیله فراوانیه این مدارات الان گیج شدم باید کدومشو انتخاب کنم گفتم اگه از دوستان کسی مداری داره که عملی هست برام بزاره بازم ممنون از راهنماییتون
با سلام :
خب عزیزم فکر کنم منظور دوستمون هم این بود که در همین بخش مدارات درخواستی شما موجود هستند حال اگه در انتخاب کدوم مدار ؟ مشکل دارید ؟!!! باید توضیح بیشتری نسبت به کاربرد تون بزارید تا در خدمت باشیم .
موفق باشید .

rector_zex

کاربر
2012-10-04
102
206
مرسی دوست عزیز من یه منبع تغذیه میخوام 5 امپر 0-30 این مدارارم دانلود کردم فقط نمیدونم کدومش درست کنم و چه ترانسی بزارم همین

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,095
74,081
48
ایران
مرسی دوست عزیز من یه منبع تغذیه میخوام 5 امپر 0-30 این مدارارم دانلود کردم فقط نمیدونم کدومش درست کنم و چه ترانسی بزارم همین

سلام دوست عزیز
مدار های که در این سایت توسط دوستان عزیز آپلود شده همشون کار می کنند. منبع تغذیه ایده ال عبارت است از: 1-دارای مدار پروتکت در مقابل اتصال احتمالی 2-دارای نمایشگر جریان و ولتاژ 3-اندازه مناسب برای جعبه شما 3- تامین کننده ولتاژ و جریان مورد نیاز شما

دوست عزیز ولتاژ ترانس شما باید لااقل 32 ولت و 5 آمپر باشه.

بالا