آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در خاموش شدن شعله فر در اجاق گاز سینجر پنج شعله

پردیس

کاربر
2009-07-31
24
114
با سلام در اجاق گاز پنج شعله سینجر گاز هنگامی که فر روشن میشود بعد از چند دقیقه که شعله ان به حداقل میرسد به طور کلی خاموش میشود جحت رفع عیب راهنمایی بفرمایید متشکرم :p:

saeid125

کاربر
2008-11-27
56
321
سلام
تا اونجایی که من میدونم باید درب فر یه مقدار باز باشه که هوا جریان داشته باشه.
یا اینکه این نوع اجاق ها یه پیچ تنظیم دارن که میتونید کمترین شعله رو تنظیم کنید که خاموش نشن مثل تنظیم شعله برای قهوه جوش و...

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
دیروز از نمایندگی سینجر اومدن برای سرویس گاز تا انجا که من دیدم کار خاصی انجام نداد فقط سوزن ها تمیز شد ولوله های مسیر هوا تمیز شدشاید برای شما هم نسبت هوا وگاز مناسب نباشد

رشيدی

Banned
2012-05-31
593
4,547
مشهد
سلام دوست گرامی اگر شعله اجاق در حالت زیاد هم کم باشد احتمالا از سوزن گاز کپسول استفاده شده که باگاز شهری شعله کم است ووقتی به حالت کم مگذارید گاز کم می رسد وخاموش می شود با عوض کردآن مشکل حل مشود ویا بایک میخ بارک کمی سوراخ سوزن را بازتر کنید درست میشود موفق باشید

علی کرمی

کاربر
2013-02-13
6
5
سلام دوست عزیز من زیاد وارد نیستم ولی میتون یکی دو تا راه پیشنهاد بدم یکی اینکه درب اجاق را کمی بز بذار و مشکل را چک کن ممکنه مشکل شما دو علت داشته باسشه یکی اینکه هوا نمیرسه که دراینصورت باید روشن بمونه ویکی اینکه اجاق گاز به دمای تنظیمی میرسه یعنی بعد از پنچ دقیقه دمای اجاق گاز بالا میره وشیر بطور اتوماتیک شعله راکم میکنه

moham_57

کاربر
2014-02-11
1
1
خاموش شدن فر گاز اسنوا
با سلام
فر گاز ما بعد از اينكه مثلاً روز درجه 180 تنظيم مي كنيم وقتي به اين درجه حرارت ميرسه شعله گاز كم و بعد از مدتي خاموش مي شه
لطفاً اگه كسي ميدونه مشگل كجاست راهنمايي كنه

jamservice1

کاربر vip
vip
کاربر
2012-05-06
93
352
سلام من نمایندگی گازهای بکو بوش و لوفرا را دارم در این مواقع مشکل مربوط به همان شعله ایی میشود که روبروی ترموکوبل میباشد احتمالاخاک گرفته و شعله خصوصا موقعی که بدمای مطلوب میرسه و کم میشه به ترموکوبل نمیخوره در نتیجه ترموکوبل سرد شده و بوبین قطع میکند در این جور مواقع.
1-با تمیز کردن سوراخهای خروجی گاز خصوصا روبروی ترموکوبل مشکل برطرف میشود.
2-خود ترموکوبل به هر دلیلی از روبروی شعله به عقب سر خورده
3-خود ترموکوبل البته بندرت میشه اما میشه که ضعیف شده باشد.
4-بوبین داخل شیر گاز مربوط به فر ضعیف شده باشد (احتمال کم)
5-در نهایت برای برطرف کردن مشکل3 و 4 میتوانید سوراخ خروجی گاز روبروی ترموکوبل را کمی گشاد تر کنید.
تمام این موارد گفته شده همانطور که شاهد هستید هیچ ربطی به ژیگلور خروجی گاز ندارد چون در ابتدا فرمودید داخل فر زمانی که سرد است درست میسوزد و خاموش نمیشود. موفق و پیروز باشید.

keyhan3

کاربر
2013-04-07
4
1
سلام
فر اجاق گاز (رز گاز)انگار به جای گاز، هوا در میاد ،وقتی هم روشن میشه انقد شعله هاش بالا و پایین میپره که خاموش میشه
ب نظر استاد های عزیز مشکلش چیه؟
ممنونم

بالا