آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزش فلش کردن موبایل سونی اریکسون k800

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
سلام دوست عزیز
بله میتونید این کار رو با نرم افزار زیر انجام بدید
البته باید ببینید گوشیتون از چه ورژنی استفاده میکنه
برنامه رو باز کن و گوشی رو خاموش کن
توی برنامه روی دکمه indentify بزن و بعد دکمه C گوشی رو بچسب و کابل رو وصل کن بعد از نصب درایور ها یه سری اطلاعات میده
اونا رو برام بزار تا برات فایل هاش رو بزارم
دانلود نرم افزار SeTool Lite

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
سلام اگه باکس رو داشته باشی فکر کنم بتونی

جهت اطلاع:
دوست عزیز نیازی به باکس نیست . گوشی های DB2020 رو میشه با یو اس بی بدون داستن هیچ باکسی با کابل داخل کارتن گوشی زد
حتی گوشی های جدید اندرویدی رو هم بدون باکس میشه زد

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
سلام و خسته نباشید
آیا میشود خودم گوشیم رو فلش کنم لطفا به من آموزش بدید؟
فلش چه تغییری روی سیستم موبایل داره؟

سلام وقت بخیر
قبل از اینکه جواب سوال اولتون عرض کنم خدمتون جواب سوال دوم تون را عرض میکنم
فلش برنامه گوشی را به برنامه کارحانه ای یعنی مثل روز اول آک(نو)که خریدید خواهدشد .و برنامه های sisبرنامه های سیستمی ، برنامه ای گوشی که ممکنه بخاطر اتفاق های ناخاسته مثل افتادند گوشی و ..(که باعث مشکلاتی قبیل ارور های اذیت کننده و یا هنگی گوشی و...)که اگر دچار مشکل شده باشد راترمیم وبازسازی خواهد کرد.
پاسخ سوال اولتون:
با یواس بی میشود که بعضی از گوشی های سونی اریکسون ازقبیل (کا750و..)را فلش کرد وچون دقیقا اطلاع ندارم که روی کا800 جواب بده اما اگرهم روی جواب کا800 جواب بدهد.
اما ریسک و بهتره باباکس فلش شود بخاطر 4تا5هزارتومان یاچندتومانی کمتروبیشتربه گوشی خودتون آسیب نرسانید.

و گوشی های اندروید تا انجایی که بنده اطلاع دارم با یواس بی نمیشودفلش کرد گوشی را.
قابل ذکرمیباشد که:
تمام اطلاعات (sms،تصاویر و فیلم ومخاطبین ودیگراطلاعات داخل گوشی حذف خواهندشد)قبل از فلش ازاطلاعات تون بکاپ بگیرید.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
سلام وقت بخیر
قبل از اینکه جواب سوال اولتون عرض کنم خدمتون جواب سوال دوم تون را عرض میکنم
فلش برنامه گوشی را به برنامه کارحانه ای یعنی مثل روز اول اک(نو)که خریدید خواهدشد .و برنامه های sisبرنامه های سیستمی و برنامه ای گوشی که ممکنه بخاطر اتفاق های ناخاسته مثل افتاده و ..(مشکلاتی قبیل ارور های اذیت کننده و یا هنگی گوشی و...)که اگر دچار مشکل شده باشد راترمیم وبازسازی خواهد کرد.
پاسخ سوال اولتون:
دوست عزیزمان fanus86گفتندکه با یواس بی میشود که بعضی از گوشی های سونی اریکسون گوش های (کا750و..)میشود وچون دقیقا نمیدونم روی کا800 جواب بده اما اگرهم روی جواب کا800 جواب بدهد.
اما ریسک و بهتره باباکس فلش شود بخاطر 4تا5هزارتومان یاچندتومانی کمتروبیشتربه گوشی خودتون آسیب نرسانید.

و گوشی های اندروید تا انجایی که بنده اطلاع دارم با یواس بی نمیشودفلش کرد گوشی را.
قابل ذکرمیباشد که:
تمام اطلاعات (sms،تصاویر و فیلم ومخاطبین ودیگراطلاعات داخل گوشی حذف خواهندشد)قبل از فلش ازاطلاعات تون بکاپ بگیرید.

موفق باشید

دوست عزیز جالبه بدونید شما اگر با باکس هم بخواهید گوشی رو فلش بزنید خود نرم افزار باکس به شما پیشنهاد میکنه که کابل یو اس بی رو وصل کنید تا فلش رو براتون انجام بده.

خود باکس فقط زمانی به درد میخوره که گوشی شما به حالت مرده (Dead) رفته باشه که در این حالت GDFS گوشی مشکل پیدا کرده و با کابل USB نمیشه حلش کرد.

این نرم افزار که براتون گذاشتم توسط (The Laster) سازنده باکس Setool که یکی از بهترین باکس های سونی هست به صورت مجانی قرار داده شده برای گوشی های قدیمی.

با این برنامه میتونید مدل های (K310 تا K810) رو بدون هیچ مشکلی بزنید. تازه مگه نمیخوای گوشیتو فلش بزنی ؟ خودت بزن اگر خراب شد بعد برو بده با 5 ؛ 6 تومن برات فلش بزنن هیچ تفاوتی نمیکنه که!

به زودی آموزش فلش گوشی های اندرویدی رو براتون میزارم تا اطلاعاتتون بره بالا.

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
دوست عزیز جالبه بدونید شما اگر با باکس هم بخواهید گوشی رو فلش بزنید خود نرم افزار باکس به شما پیشنهاد میکنه که کابل یو اس بی رو وصل کنید تا فلش رو براتون انجام بده.

خود باکس فقط زمانی به درد میخوره که گوشی شما به حالت مرده (Dead) رفته باشه که در این حالت GDFS گوشی مشکل پیدا کرده و با کابل USB نمیشه حلش کرد.

این نرم افزار که براتون گذاشتم توسط (The Laster) سازنده باکس Setool که یکی از بهترین باکس های سونی هست به صورت مجانی قرار داده شده برای گوشی های قدیمی.

با این برنامه میتونید مدل های (K310 تا K810) رو بدون هیچ مشکلی بزنید. تازه مگه نمیخوای گوشیتو فلش بزنی ؟ خودت بزن اگر خراب شد بعد برو بده با 5 ؛ 6 تومن برات فلش بزنن هیچ تفاوتی نمیکنه که!

به زودی آموزش فلش گوشی های اندرویدی رو براتون میزارم تا اطلاعاتتون بره بالا.

سلام و وقت بخیرخدمت دوست عزیزfanus86

درست می فرمایید خودشون هم فلش کنند واگر نشد باز میشود یه طوری ترمیم کرد گوشی رو .

خودتون هم فرمودید که گوشی وقتی با یو اس بی میخواهید فلش کنید باید باکس وصل باشد .
خوشحال میشویم همچین آموزشی ( آموزش فلش گوشی های اندرویدی)را بگذارید هم بنده و هم بقیه عزیزان استفاده خواهیم کرد .

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
سلام و وقت بخیرخدمت دوست عزیزfanus86

درست می فرمایید خودشون هم فلش کنند واگر نشد باز میشود یه طوری ترمیم کرد گوشی رو .

خودتون هم فرمودید که گوشی وقتی با یو اس بی میخواهید فلش کنید باید باکس وصل باشد .
خوشحال میشویم همچین آموزشی ( آموزش فلش گوشی های اندرویدی)را بگذارید هم بنده و هم بقیه عزیزان استفاده خواهیم کرد .

اشاره کردم که این نسخه رایگان هست و نیازی به Smart Cart نداره و بدون باکس میاد

mahyar_r

کاربر
2013-01-06
165
741
اشاره کردم که این نسخه رایگان هست و نیازی به Smart Cart نداره و بدون باکس میاد

درسته بنده هم مطالعه فرمودم اما هنوز آزمایش نکردمو اطلاعتی درمورد این نرم افزار درحال حاظر ندارم. پس نمیتونم نظری درموردش بدهم اما لابد شما یا آزمایش کردید ویا مسلمآدرموردش اطلاعاتی دارید که ارائه دادید. چه وماهم به هرحال استقاده خواهیم کرد ازاین نرم افزار تون .وهمانطور که داریم از اطلاعات مفیدتون استفاده میکنیم.
بنده از جانب خودم از شما کامل تشکر رو دارم.وامیدوارم به فعالیت مفیدتون درسایت irantk ادامه دهید .

موفق باشید

farzad.

VIP+ افتخاری
کاربر
2007-06-29
1,421
5,467
سلام دوست عزیز بله میتونید این کار رو با نرم افزار زیر انجام بدید البته باید ببینید گوشیتون از چه ورژنی استفاده میکنه برنامه رو باز کن و گوشی رو خاموش کن توی برنامه روی دکمه indentify بزن و بعد دکمه C گوشی رو بچسب و کابل رو وصل کن بعد از نصب درایور ها یه سری اطلاعات میده اونا رو برام بزار تا برات فایل هاش رو بزارمدانلود نرم افزار SeTool Lite
با سلام وتشکراتفاقاًگوشی k800من هم مشکل نرم افزاری داره به شکلی که هیچ نرم افزاری روش نصب نمیشه!که قبلاًهم اینجوری میشد میدادم فلش میکردند درست میشد.ولی این دفعه با راهنمایی شما وبا این نرم افزار کار کردم وکلید c رو نگه داشتم وکابل رو وصل کردم که اطلاعات زیر رو به من داد ولی بعد از روشن کردن گوشی هیچ فونتی داخلش نیست و فقط عکس هستش!!!ممنون میشم راهنمایی فرمایید
1.jpg

آخرین ویرایش:
بالا