آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل بوت نشدن دیویدی ویندوز در لپ تاپ توشیبا satellite

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
با سلام
یه لپ لپ تاب toshiba satellite رو تازه خریدم .اما هر کاری میکنم نمی تونم دی وی دی ویندوز رو روش بوت کنم.تنظیمات بایوس رو تغییر دادم و first boot رو روی رایتر گذاشتم اما ویندوز بوت نمیشه.کلید f12 رو زدم و بوت سیدی رو انتخاب کردم باز هم جواب نداد.در حال حاضر روی لپ تاب ویندوز 8 نصبه و از طریق ویندوز هم خواستم نصب کنم باز هم با ارور مواجه شدم.دی وی دی رایتر هم سالمه .مهندسین عزیز لطف کنید من رو راهنمایی کنید.با تشکر

دوست عزیز شما ابتدا باید بگویید چه ویندوزی می خواهید نصب کنید ؟ اگر ویندوز سون می خواهید نصب کنید که نمی توان ویندوز سون را مستقیم روی ویندوز 8 نصب کرد باید ابتدا درایوی را که ویندوز 8 بر روی ان نصب هست بطور کامل فرمت کنید و سپس از طریق setup دستگاه اقدام به نصب ویندوز سون کنید

با تشکر

ehyajamshidi

کاربر
2013-07-07
1
1
باسلام خدمت تمامی دوستان عزیز
این مشکل رامن هم دارم ببینید یه لپ تاپ برایم آورده اندکه ویندوز لپ تاپ خراب شده بود از سالم بودن دی وی دی رایتر هم صددرصد مطمئن هستم که سالم می باشد چون دی وی دی گذاشتم سریع خواند ومشکلی نداشت اما ویندوز حالا خراب شده بوت را روی سی دی گذاشتم اصلا گزینه که مابایدکلیدی را برای نصب بزنیم نمی آد از فلش ،بوتیبل شده برای نصب ویندوز استفاده کردم بوت هم گذاشتم روی یو اس بی اما باز هم برای نصب ویندوز نمی رود خواستم ببینیم از چه راهی باید ویندوز نصب کنم (شرمنده عرض می کنم تاحالا بیشتر از هزارتا ویندوز برای مشتری نصب کردم وخیلی از نکاتو بلدم اما این یکی رو بد جور توش موندم )
مدل دستگاه
toshiba satellite c55-a5105

آخرین ویرایش:

reza-mm

کاربر
2015-01-09
2
0
سلام من به قسمت بوت لب تاب میرم ولی همه گزینه هاش غیرفعاله . چطور فعالش کنم

بالا