آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست تعمير مولتي متر مدل DEC330FC

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
چطورتصویرشو اینحابفرستم

دوست گرامی اگر تازه عضو انجمن شده اید و با فعالیت در اینگونه انجمن ها آشنایی ندارید شایسته میباشد ابتدا قوانین رو مطالعه نمایید
اگر پست اسپم ایجاد نمایید اخطار دریافت می نمایید انجمن مانند
تلگرام نیست و اینگونه ارسالات پشت سرهم اسپم و خلاف مقررات میباشد
بابت قرار دادندتصویر هم میتونید [hide] تصویر مورد نظر خودت رو آپلود نمایید و در اینجا قرار دهید
من چطور بین میلیونها تصویر و بیزر تصویر مورد نظر شما رو حدث بزنم [/hide]
در بخش مقررات روش کار با انجمن نیز توضیح کامل داده شده

متشکرم

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
بزرگوار ارجمند جناب یاسین فاروق تصویر پایین پاسخی است که در پیغام خصوصی برای بتده ارسال نمودید
لذا پس از عذر خواهی و طلب عفو از شما بزرگوار متذکر میشوم
خیلی خیلی عذر خواهی میکنم که وقت شما را هدر دادم و مجبور شدید کمی مطالعه نمایید
ممبعد به کل همکاران در این انجمن سفارش میکنم تمامی فرمایشات حضرتعالی را اساعه اجرا نمایند تا کوچکترین خللی در اوقات شما بوجود نیایید

مشاهده فایل‌پیوست 169997

موفق و پایدار باشید

habbib

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2014-08-02
1,688
10,175
گنبد کاووس
میگم نمیدونم بازرش اصلا کجاست شما توبرد بهم نشون بدیدdec330fc این نمونه

دوست بسیار عزیزم
هر چند جنابعالی کوچکترین احترامی برای ما قائل نبودید وتایمی که داشتم برات اختصاص میدادم رو طبق سندی که تصویرش رو آپلود نمودم کلا پوچ پنداشتی و تایم خودت رو بسیار با ارزش کردی
ولی بنده مانند شما نیستم
بابت صحبت و وقت حضرتعالی ارزش و احترام خاصی قائل هستم

لذا به فرمایش متین و قابل احترام شما نیز ارزش قائل میشوم و اختیار را به خودتان واگذار مینمایم همانگونه که خودتان تمایل دارید

یاسین فاروق گفت:
برای فرستادن یه عکس چهار ساعت وقتموبگیرم که بشینم توضیحات اپلودعکس یادبگیرم از سایت دکه براحتی پیدا میکنم اینهمه اذیت میکنید..همه روازدست میدید..یه عکس بازرخواستم سه روزه سخنرانی میکنید

لذا همانطور که فرمودید تشریف ببرید نزد سایتهای خیلی خوب دیگه ای که میشناسید تا همانگونه که لایقتان میباشد بیزز رو پیدا نمایید و به شما نشان دهند
ببخشید که تایم با ارزش جنابعالی بابت من بیهوده هدر شد

با تشکر

ehsan.z

کاربر
2020-11-15
8
5
42
سلام دوستان برد این مولتی متر کنار وردی پراپ قرمز یه خازن عدسی هست (محافظ جریانه) هرکی میتونه لطف کنه برام دربیاره که چه شماره ایه ماله من ترکیده هیچی معلوم نیست!!

آخرین ویرایش:

ehsan.z

کاربر
2020-11-15
8
5
42
داداش بیزرش مثل یه سکه حتی نازک تر از سکه روی درب پشت قرار داره

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

poya_eng

کاربر
2011-10-08
1
5
باتقدیم سلام خدمت عزیران .من این مولتی متر رو (DEC330FC) از سال 84 دارم و میخوام کالیبرش کنم. کسی از دوستان میدونه هر کدوم از چهار پتانسیومتر برای تنظیم کدوم قسمت مولتیمتر هست .
ضمنا دوستانی که میخوان مقاومتهای زیر یک اهم رو اندازه گیری کنن باید مقاومت پراپ ها رو از مقاومت اندازه گیری شده کم کنن .برای اینکار دوسر پراپ رو محکم به هم فشار بدید و بعد از ثابت شدن مقدار مقاومت نمایش داده شده که معمولا زیر نیم اهم هست دکمه REL رو فشار بدید بعد از اون مقاومت پراپها به عنوان صفر در نظر گرفته میشه و میتونید مقاومتهای زیر یک اهم رو اندازه بگیرید.

Ali20takm

کاربر
2020-03-15
11
7
سلام دوستان من هم این مدل رو دارم اما از دوستم گرفتم اما به جای باطری به منبع تغذیه ۹ولت وصلش کرده و خاموش شده به نظر اساتیت قابل تعمیر هست ؟

afshin_new2

کاربر vip
vip
کاربر
2013-09-12
113
183
سلام دوستان من هم این مدل رو دارم اما از دوستم گرفتم اما به جای باطری به منبع تغذیه ۹ولت وصلش کرده و خاموش شده به نظر اساتیت قابل تعمیر هست ؟
سلام دوست عزیز
اگه هنوز این مولتی متر رو داری کنار فیوز 10 آمپری یک مقاومت هستش که یک پایش به فیوز متصل شده.اگه امکانش هست مقدار مقاومت رو برام بفرست.چون برای من موقع اندازه گیری جریان سوخت.ممنون

بالا