آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

دامپ ایسیو s2000

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,017
اصفهان
پاسخ : دامپ ، میکرو کنترلر های ایسیو

فایل فلاش ایسیو ولئو
Valeo S2000
شماره آی سی
29F200
اتومبیل :
پژو 405
کد ایسیو:
PL4-SLC
توضیحات :
دو گانه سوز

پیوست‌ها

jodah

کاربر
2017-05-10
2
1
پاسخ : دامپ ، میکرو کنترلر های ایسیو

فایل فلاش ایسیو ولئو
Valeo S2000
شماره آی سی
29F200
اتومبیل :
پژو 405
کد ایسیو:
PL4-LC Knock

درود
تشکر بابت ارسال دامپ ها
یه سوال داشتم LC چه تفاوتی با slc و همینطور ilc با slc چه فرقی داره و در کل کدم بهترین هست ؟

من مشکلی که دارم اینه که یه 405 هست ecu valeo pl4 paykan روش هست تبدیل شده بود به slc چند تا مشکل ذاشت تبدیل زدم به ilc knock همه مشکل ها رفع شد ولی بعد از یک هفته مشکل جدیدی پیدا کرده اونم اینه که موتورش ناک میزنه و مخصوصا توی دور های 2800 تا 3500

خواستم دوباره یه دامپ دیگه روش بزنم تست کنم
اگر توضیحات دامپ هارو به صورت کامل تر داشته باشم میدونم که چه دامپی بدردش میخوره

آخرین ویرایش:

jodah

کاربر
2017-05-10
2
1
خودم چندین مرحله تبدیل تست کردم تا نتیجه گرفتم

lc knock - ilc knock - ohv - slc همرو تست کردم ولی با همشون همین مشکل ناک رو داشت ولی بعد از تست متوجه یه موضوع شدم

زمانی که تبدیل میزدم هر دامپی که ریخته میشد یه خطا میداد چون تبدیلی بود از پیکان به پژو طبیعی بود که من یه بار اتفاقی بدون پاک کردن خطا تست رانندگی گرفتم دیدم ناک کمتر شد و یکی دوباره خاموش روشن کنی رفع میشه کلا بعد یه بار از قصد خطا رو پاک کردم ناک زدنش شروع شد و بعد مقدار دهی اولیه کردم بد تر شد

آخرش نتیجه گرفتم همون slc رو بزنم و وقتی ریخته شد اصلا خطا پاک نکنم مقدار دهی نکنم اصلا دست به چیزی نزنم فقط نهایتش پارامتر چک بشه

یه بار برای اطمینان خطا پاک کردم دوباره خراب شد بعد تبدیل زدم به slc و هیچ کاره دیگه نکردم دوباره درست شد !

خلاصه همون slc رو که زدم روش کاریش نکردم که مشکل نخوره و دیگه مشکلات رفع شد .

بهترین حالت رانندگی هم همین slc داشت ....

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hojat88
بالا