آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

اموزش کامل بسکام و برنامه نویسی avr

saegheh_0836

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-24
118
1,196
38
کرمان
atmega8.blogfa.com
با سلام خدمت دوستان گرامی امروز می خواهم به شما یک هدیه بدم

یک دوست عزیز امده اموزش زبان بیسیک را در قالب فایل پی دی اف در اورده است که واقعا برای افرادی که می خواهند برنامه نویسی را یاد بگیرند در نوع خود عالی است امیدوارم که رضایت شما دوستان را فراهم کند

ارزوی سربلندی دوست خوبمون را را از خدای متعال خواستارم

پیوست‌ها

saegheh_0836

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-24
118
1,196
38
کرمان
atmega8.blogfa.com
برنامه نویسی به زبان سی

این یک مقاله درباره برنامه نویسی به زبان کد دیوژن است که در نوع خود عالی امیدوارم به درد شما بخورد

در مجموع جزوه کاملی است

پیوست‌ها

Tanesh

کاربر
2008-10-05
61
584
آموزش بسکام با مثال

ضمن تشکر از استاد ارجمند جناب صاعقه که آموزش های جامع و کاملی برای دوستان ارائه کرده اند این فایلی که خدمت عزیزان تقدیم میگردد با مثال های ساده درک و فهم موضوع را آسانتر کرده است و شامل :
1- نصب بسکام
2- معرفی منو ها
3-محیط های شبیه سازی و برنامه نویسی
4- دستورات بطور کامل
5- پورتها - معرفی LCD و key
6 - و مثال های جالب و کاملا عملی و جالب
به دانلودش میارزه​

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
لینک خرابه من نتونستم دانلود کنم
با سلام :
دوست عزيز بنده تست كردم مشگلي نداره و لينك سالم است احتمال اينكه شما از نرم افزارهاي دانلود منيجر و .... استفاده ميكنيد در اين صورت يا با نگهداشتن دگمه الت سمت چپ كيبرد تا لحضه اتمام شمارش دانلود و اماده شدن لينك دانلود مانند اين عكس و يا بايد نرم افزار دانلود را ديزيبل (غيرفعال) كنيد و از راست كليك و (سيو در مقصد ) را انتخاب كنيد تا در پي سي خود (معمولا ديسك تاب ) ذخيره شود .
بازم تست كنيد در صورت داشتن مشگل پيام بزاريد .
با تشكر .
موفق باشيد .

پیوست‌ها

• 70.8 کیلوبایت بازدیدها: 1,717
آخرین ویرایش:

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
x0cu1xjnilnxsww5equj.jpg
[/URL][

/IMG] سلام . البته من کمکت میکنم که راه بیفتی .ولی زیاد جالب نیست که از این نوع ال سی دی ها استفاده کنی چون خیلی وقت ها ******* میگیره و مدار منظورم عکس بهم میریزه در هر صورت مدار بالا را با یه میکرو ببند .البته خود السیدی هم باید مخصوص باشه منظورم اینه که حتما پشت فلت ال سی دی باید جایی برای لحیم کردن سیم داشته باشه که معمولا این نوع فلت با رنگ قهوه ای باشه وگرنه جواب نمیده هروقت این مدار رابستی بگو تا برنامه جالبی برات بزارم تا ببینی کار کرد این نوع السیدی را . یه جدول هم برات میزارم برای اتصال پایه های ال سی دی
mhabx2mgielym7cgago.jpg
[/URL][/IMG]

mgh1552

کاربر
2014-10-04
9
6
سلام برنامه ساعت دارم با سون سگمنت میخام یک کلید بهش اضافه کنم که وقتی اون کلید زده شد سگمنت روشن بشه و بعد چند ثانیه نورش قطع بشه تا تو مصرف باتری شرفه جویی بشه نطرتون چیه چه کنم؟

بالا