آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

فلزیاب با آیسی CS209

arash bahram

کاربر
2012-10-24
18
17
تهران
ببخشید مزاحم میشم اخرین سوالمه ممنون اکه جواب دادین ببخشید سیمو باید کجاش ببندم چیزی شبیح انتن لازمه راهنمایی کنید با تشکر

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
دوست عزیز از ارسال پست های جداگانه و تکراری خودداری کنید.شما امروز یک متن را 3بار ارسال کردید.در یک پست تمام سوالات را بپرسید و برای پاسخ عجله نکنید.
عرض کردم که آنتنی وجود ندارد.یک سیم پیچ 10میکرو هانری طبق نقشه وصل کنید و اگر اطلاعات کافی ندارید شروع به ساخت نکنید چرا که موفق نمیشوید.بهتر است از کسی کمک بگیری.
پاینده باشید

arash bahram

کاربر
2012-10-24
18
17
تهران
سلام ببخشید ترو خدا کمکم کنید کلی خرچ کردم مدار خریدم من مداره فلزیاب سرزمین دانایی خریدم نمیدونم چه طور قطعه هارا رو برد برد قرار دهم میشه کمکم کنید ممنون

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,800
39
تهران-مشهد
سلام ببخشید ترو خدا کمکم کنید کلی خرچ کردم مدار خریدم من مداره فلزیاب سرزمین دانایی خریدم نمیدونم چه طور قطعه هارا رو برد برد قرار دهم میشه کمکم کنید ممنون

سلام دوست خوب
بهترین و سریعترین راه برای شما این است که کیت را به یک تعمیرگاه رادیو و تلوزیون یا به یک دانشجوی الکترونیک بدهید تا بلافاصلا و در زمان بسیار کم برای شما آماده کند.هزینه هم ندارد.شاید با 5تومان انجام دهند.

senator.rey

کاربر
2019-04-20
1
0
با سلام
دوستان بین پایه vcc  و پایه زمین یعنی شماره های 3و 7 اتصال کوتاهه و وقتی منبع رو وصل میکنم سوئچ میکنه
اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

بالا