آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کسی با HDD DOCTOR SUITE کار کرده?

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
پاسخ : HDD DOCTOR SUITE

و اما در مورد hdd dr suite هم باید بگم دوست من همه چی ه تعمیر کار بستگی داره ! صادقانه بگم این طور نیست که شما این دستگاه رو از ما خریداری کنی و دیگه هر چی هارده تعمیر کنی ! این دستگاه برای تعمیر هارد های Seagate - Western-Samsung و maxtor هستش و روی هاردهای Tooshiba Hitachi fujitsu و سایر جواب نمیده !
شما در ابتدا باید به صورت basic اطلاعات در مورد تعمیرات هارد دیسک داشته باشی ! اما توی اون 4 مدل هارد بسیار کارآمد خواهد بود. توجه داشته باشید که این دستگاه تخصصا تعمیر می کنه هارد رو نه ریکاوری ! اما نحوه تعمیر به صورتی خواهد بود که اطلاعات به راحتی قابل بازیابی باشند ! حداقل 3 ماه باید باهاش مدام کار کنی که کاملا دستگیرت بشه !

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان

سلام دوستان کسی با HDD DOCTOR SUITE کار کرده ؟ کارایی این دستگاه چقدره؟
به نام خدا
سلام دوست عزیز.
عنوان تاپیک شما ناقص است!
لطفا آن را اصلاح نمایید:
http://www.irantk.ir/irantk31762/
هر گونه تبلیغ و خرید و فروش و گذاشتن ادرس و شماره تلفن هم در سایت ممنوع است.
این دوستمان یه سوال پرسیدند و در همین محدوده کسی اگر اطلاعاتی دارد قرار قرار دهد!

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)

به نام خدا
سلام دوست عزیز.
عنوان تاپیک شما ناقص است!
لطفا آن را اصلاح نمایید:
http://www.irantk.ir/irantk31762/
هر گونه تبلیغ و خرید و فروش و گذاشتن ادرس و شماره تلفن هم در سایت ممنوع است.
این دوستمان یه سوال پرسیدند و در همین محدوده کسی اگر اطلاعاتی دارد قرار قرار دهد!

استاد صابری من هم همین نکته رو گوش زد کردم به دوستمون و گفتم که تبلیغ ممنوع هست و اموزشگاه به درد نمیخوره من اموزشگاه مذکورو نگفتم فقط بلکه اکثر اموزشگاه ها رو گفتم
و بنده خودم می خواستم بگم که اون پست رو پاک کنید ممنون شدم ازتون
بنده ارادت خواصی نسبت به شما دارم

وقتی این سایت هست چرا اموزشگاه

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,634
اصفهان

استاد صابری من هم همین نکته رو گوش زد کردم به دوستمون و گفتم که تبلیغ ممنوع هست و اموزشگاه به درد نمیخوره من اموزشگاه مذکورو نگفتم فقط بلکه اکثر اموزشگاه ها رو گفتم
و بنده خودم می خواستم بگم که اون پست رو پاک کنید ممنون شدم ازتون
بنده ارادت خواصی نسبت به شما دارم

وقتی این سایت هست چرا اموزشگاه
به نام خدا
سلام و ارادت خدمت شما.
اینکه تبلیغ ممنوع است بله خلاف قوانین سایت است.
اما اینکه آموزشگاه به درد میخورد یا نمیخورد را بگذارید به عهده خود کاربر.
میتواند تحقیق کنید و ببینید کدام آموزشگاه به درد میخورد و واقعا یاد میدهد و کدام یک فقط پول را میبیند.
همانطور که تبلیغ ممنوع است ضد تبلیغ هم ممنوع است!

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
ممنون از درایت شما استاد عزیز.
و اما در مورد اینکه وقتی سایت هست چرا آموزشگاه هم باید بگم دوست من بهتره به جای شعار دادن عمل کنیم و برای ارائه آموزش به افراد مبتدی ازشون طلب اینکه دکمه تشکر بزنن رو نکنیم. با سپاس از همه اساتید.

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
دوست من این دستگاه تو هاردهای seagate - wd -maxtor -samsung در خیلی از موارد از pc3000 russia بهتر عمل می کنه در عین حال در نظر داشته باشید که این امکانات با تفاوت بسیار زیادی تو قیمت عرضه می شه !

hirad.sabet

کاربر
2012-05-23
114
567
این توضیح هم خدمتتون عرض کنم که چندین نفر هستند که به عناوین مختلف ادعا می کنند نمایندگی اون تو ایران هستند در واقع تنها واسط اون هستند! در عین حال خریداری از این افراد مطمئنا پشتیبانی خوبی هم به همراه نداره !
طبق آخرین مکاتبات نمایندگی با شرکت دستگاه متاسفانه به مدت 3 ماه فروش دستگاه به دلیل بالا بردن کیفیت دستگاه و تغییر اون از دانگل به کارت pci قطع شده سعی می کنم در اولین فرصتی که از باز شدن فروش آگاه شدم همینجا اطلاع بدم.

hossein_g

کاربر
2012-04-16
64
163
درود
آیا این دستگاه بد سکتور و خطاهای تاخیر در شناسایی(DELAYS DETECT) بیشتر از> 40MS را به طور کاملا شناسایی و تعمیر میکند یا اون قسمتها رو علامتگذاری میکنه تا دیتا نوشته نشه؟؟؟

بالا