آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک تکشو

خطای Reallocate Sector Unit در هارد سیگیت

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
205
137
سلام یه هارد 500 سیگیت دارم که از اول مشکل داشت اما نه به این شکل که بعداز ارتقاء کامل سیستم میبینم. مشکلش تو نرم افزار HD Tune Pro نمایان شد و گرنه نه ویندوز و نه Seagate Tools و نه هیچ برنامه ای بد سکتور نمیشناسه. این لینکا رو ببینید : http://upload.tehran98.com/img1/djlfskjil92jc6cehrd.jpg و http://upload.tehran98.com/img1/4b65qsz7puzuoj2hay7.jpg اینا Speed MAP و صفحات مربوط به خطا هستن. آیا بدسکتور داره و اگه بدسکتوره چطور میتونم به اصطلاح ترمیمشون کنم؟؟ با سپاس فراوان

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
من هم یه هارد 80 گیگ دارم که بد سکتور داشت که فرمت سطح پایین زدم و درست شد
الان که ویندوز نصب کردم همین خطای پست دوم رو میده

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
205
137
نمیدونم کسی نیست جواب مارو بده؟؟

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
دوست گرامی ، شما اول کابل دیتا و برق را تعویض کنید اگر حل نشد برد هارد را خارج کنید و با اسپری خشک یا تینر 10000 برد را کامل شستشو دهید و یک فرمت سطح پایین انجام دهید
موفق باشید

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
با نرم افزار paragon پارتیشن بندی کنید مشکلتون حل میشه.
برد رو یک هیت سنگین گرفتم
با تینر شسشتم
ولی هم اکنون مشکل پابرجاست
میشه بگید چرا باید با پاراگون پارتیشن بندی کرد ؟
عمریست با این برنامه کار میکنم EASEUS Partition Master 9.1.0 Professional Edition

mapmap

کاربر vip
vip
کاربر
2009-10-27
205
137
آقا منم همه ی این راهها رو رفتم -برد رو جرم گیری کردم - کابل رو عوض کردم - از 7 نوع نرم افزار استفاده کردم و ..... مشکل اینجاست که ویندوز یهو ریستارت میکنه و به جز HD tune و Sentinel هیچکدوم بدستکوری نمیشناسن حتی HDD Regenerator !!! تصاویر پستای اول مربوط به HD Tune و Speed map هاردمه. خواهشا" اگه کسی روشی برا رفع این خطاها داره اینجا بگه!! با سپاس فراوان

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت همه عزیزان
30 تا 40 درصد مشکلات هاردهای جدید از frimware است که باید آپدیت شود و روش های مختلفی دارد که در تاپیک های انجمن موجود میباشد
و بقیه هم برای تعمیر آن نیاز به pc3000 اصلی است که به خاطر قیمت بسیار بالای آن 95 درصد همکاران ندارند
البته آنهایی که مشکل سخت افزاری مثل هد دارند دیگر ارزش تعمیر ندارند یعنی هم بصرفه نیست هم ریسک دارد
نتیجه میگیریم هاردهایی که مشکل برد دارند یا مشکلات نرم افزاری مثل بدسکتور یا frimware دارند ارزش تعمیر دارند
موفق باشید

بالا