آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوالات و مشکلات لپ تاپ

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,803
من نقشه لب تاب توشیبا مدل satellitee pro a200 ch7 را میخواهم
با سلام دوست
عزيز اگر لطف كنيد مشكلتون را بيان كنيد بهتر است مسولين سايت ومديران اگر نقشهاي داشته باشند حتما در سايت قرار ميدهن ويا حداقل لينك انرا قرار ميدهند
با تشكر

shahin81

کاربر
2008-02-16
188
466
با سلام
من یک لپ تاپ NEC VersaProR دارم که روشن میشه ولی چیزی روی صفحه نشون نمیده انگار صفحه LCD خاموش است خروجی مانیتورش رو به یک مانتیور وصل کردم ولی باز هم چیزی نشون نداد خواستم ببینم مشکل از کجاست .ممنون میشم اگه کمکم کنید.

bita_1th

Banned
2008-12-19
370
1,195
45
Esfahan
با سلام
من یک لپ تاپ nec versapror دارم که روشن میشه ولی چیزی روی صفحه نشون نمیده انگار صفحه lcd خاموش است خروجی مانیتورش رو به یک مانتیور وصل کردم ولی باز هم چیزی نشون نداد خواستم ببینم مشکل از کجاست .ممنون میشم اگه کمکم کنید.
با سلام
دوست من صدای بوقی از سیستمت میشنوی ؟؟؟
تک بوق یا هرچی؟؟
سیستمت بالا نمیاد.خیلی موارد هستند که سهیمند.مثله خرابی ماردبرد. Cpu ویا ram

mhd1358

کاربر
2009-03-13
7
13
ایراد ناگهانی در اداپتور لپ تاپ

با سلام خدمت همه اساتید
من یه لپ تاپ دل اینسپیرون 6400 دارم که از 3 روز پیش یه دفعه هنگام بالا آمدن هشدار ولتاژ رو میده و دیگه باطری لپ تاپ رو هم شارژ نکرد . تو پشتیبانی سایت دل هم رفتم نهایتا پاسخ تعویض آداپتور را دادن . اگه ممکنه اساتید راهنمایی کنند ممنون میشم.

guest1

Banned
2011-11-21
859
6,803
با سلام خدمت همه اساتید
من یه لپ تاپ دل اینسپیرون 6400 دارم که از 3 روز پیش یه دفعه هنگام بالا آمدن هشدار ولتاژ رو میده و دیگه باطری لپ تاپ رو هم شارژ نکرد . تو پشتیبانی سایت دل هم رفتم نهایتا پاسخ تعویض آداپتور را دادن . اگه ممکنه اساتید راهنمایی کنند ممنون میشم.

با سلام
دوست عزيز اداپتور لپ تاب سه سيم است كه يك پين ان منفي ويك پين ان براي روشن شوپين سوم براي شارژ هست كه از يك كنترل كننده 3 پايه امده شما ان كنترل كننده را تعويض كنيد

abza

کاربر
2008-09-28
67
164
با سلام من یک اب تاپ هیتاچی تری دارم که کارت تی وی را هم اروی یو اس بی
وهم از روی جای فابریکش .وقتی نرم افزار ان را نصب می کنیم مشکلی ندارد ولی برای دیدن تصاویر شبکه وورودی کارت تصویر دو تا می شود وصدا قطع وصل پخش می شود تعمیرکاران گفته اند که کارت تی وی شما یو اس بی 2 می باشد باید یو اس بی 1 باشد حالا شما کمک کنید

shahin81

کاربر
2008-02-16
188
466
سلام
من یک لپ تاپ compaq armada 1750 دارم که ویندوز xp روش نصب نمیشه لطفا راهنمای کنه.

ali_r714

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-08-25
404
2,338
خراسان رضوی
سلام
من یک لپ تاپ compaq armada 1750 دارم که ویندوز xp روش نصب نمیشه لطفا راهنمای کنه.
دوست من لب تاپهای جدید دارای هارد با سوکت sata2 هستند و ویندوز xp فقط sata1 را میشناسد
شما باید درایور sata2 را برای ویندوز xp از روی اینترنت (سایت مایکروسافت) دریافت کنید بعد اقدام به نسب ویندوز xp نمایید
اگر مشکلی بود در خدمتم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا