آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

از کار افتادن مودم linksys مدل WAG120N

ehsan6239

کاربر
2011-08-31
19
9
متاسفانه من هم این مشکل رو دارم لطفا دوستان راهنمایی کنند چکار کنیم این مودما رو ؟

فقط این هم بگم مودم من وقتی روشن بود و لامپ هاش ثابت به رنگ قرمز بود پرتش کردم رو میز یک دفعه درست شدم سیستم شناختش اما وقتی دوباره خاموش و روشنش کردم باز به شکل قبل در اومد و دیگه درست نشد یک بار دیگه هم با چند تا ضربه زدن درست شد ولی دیگه این ترفند هم جواب نمیده
روی برد هم قطعی مشاهده نکردم

دوستان راهنمایی کنند
منتظر پاسختون هستم
با تشکر

کمک کنید لطفا . . .

ramintkh

کاربر vip
vip
کاربر
2013-03-16
176
303
great iran
با سلام و خسته نباشید بنده چند روز پیش همین مورد پیشم اومد که مودم رو ازبرق کشیده بودن و دوباره که خواستن روشن کنند دیگه روشن نشده بود. که تونستم حل کنم. قطعات مودم رو با اهمتر تست کردم که همه سالم نشون میدادند و حیرون مونده بودم... که با پنس وقتی دوسر فیوز SMD که درست در کناره سوکت آداپتور بود رو اتصال دادم که در کمال تعجب دستگاه روشن شد که همان فیوز رو چندبار بازهم تست کردم که درست نشون میداد.... و با تعویض از یک بورد اراق حل شد.امیدوارم به دردتون بخوره.

ehsan6239

کاربر
2011-08-31
19
9
مودم بنده روشن میشه ولی لامپاش به غیر از لام adsl که سبزه بقیه نارنجی ثابت موندن به همین دلیل سیستم نمیشناسشون
فیوز رو هم تست کردم مشکل حل نشد

omidmax

کاربر
2012-04-09
86
41
با سلام من هم ازین مدل دارم چند وقته با قطعی و وصلی وایرلس مواجه شدم کسی اطلاعاتی داره چیکار باید کرد

omidmax

کاربر
2012-04-09
86
41
در ضمن الان خاموش روشن کردم حالا یه مشکل دیگه بهش اضافه شده و علاوه بر قطعی و وصل وای فای چراغشم دیگه روشن نمیشه از استادان گرام کسی هست بتونه یه راهنمایی بکنه با تشکر

♦Nosrat♦

مدیر بخش فکس و پرینتر
ناظم انجمن
مدیر تالار
2009-05-19
1,007
5,210
در ضمن الان خاموش روشن کردم حالا یه مشکل دیگه بهش اضافه شده و علاوه بر قطعی و وصل وای فای چراغشم دیگه روشن نمیشه از استادان گرام کسی هست بتونه یه راهنمایی بکنه با تشکر
سلام
برای مشکل خود صفحه جدید باز کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: omidmax
بالا