آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل:فراموش کردن پسورد ویندوز

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
با سلام فراموشی پسورد ویندوز..............دوستان عزیز لطف کردن با برنامه windows passvord removerگذاشتن منتها اینکه فایل iso روققط رایت کتم یعنی اینکه پوشه فایل رو باز کنیم بعد رایت کنم.........یا اینکه کلا خود پوشه رو کامل رایت کنم....lممنون میشم یه راهنمایی

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
دوست با صفا
سلام
شما موقعی که ایمیج ( فایل Iso ) رو رایت بکنی برنامه هیچ پوشه و فایل اضافی رو قبول نمی کنه فقط فقط فایل ایزو رو میشناسه
برای رایت کرده میتونید از برنامه های ذیل استفاده کنید
Clone CD - Ultro Iso - Alchol 120% - Nero استفاده بکنید
موفق باشید

touch

کاربر
2012-08-08
335
575
ممنون با سم جان
اما این برنامه باید به صورت بوتیبل اجرا بشه...اما برنامه clon cd فقط ایمیج میشه گرفت........با nero چند خوبه

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام. اون iso خودش بوتیبل هست فقط باید رایت بشه. اما همانطور که دوستمون گفتند شما اول با یوزر administrator تست کن اگر آمد بالا میتونی بری و پسوورد اون یکی یوزر رو از کنترل پنل حذف کنی.
و راه دوم اینکه اون iso یکم کار کردن باهاش حوصله می خواد و باید رایت بشه و ... اما فکر کنم چند روز پیش نرم افزاری دیدم که نیاز به بوت کردن نداشت و از خود ویندوز این کار رو انجام میداد ولی مطمئن نیستم صبر کنید چند دقیقه یک سرچ بکنم. اگر پست نزدم بدونید پیداش نکردم...

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,476
اهواز
CLone - CD ) ایمیج میگره - ایمیج رایت میکنه - سی دی به سی دی میزنه - سی دی رو پاک میکنه -
شما باید روی گزینه دوم که عکس مداده استفاده بکنید
Nero هم فرقی نمیکنه چه ورژنی باشه -از ورژن هفت به بالا هم انجام میدن
به توصیه های آقای نکویی توجه کنید

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
من متأسفانه پیدا نکردم اون نرم افزار رو که گفتم ولی یک روش دیگه هم هست که برای هــک بیشتر کاربرد داره!:
آموزش دور زدن پسورد ویندوز 7 بدون نرم افزار | گروه سايبري سپانو

اینجا آموزشش هست ولی خوب این روش هم طولانیه اما من استفاده کردم و جواب میده! و نیازی به رایت سی دی نداره. اما اون فایلی که جایگزین میشه قبلش ازش یک بک آپ بگیرید بتونید برش گردونید
اگر خواستید از iso استفاده کنید لااقل برنامه reset Windows Password enterprice رو دانلود و نصب کنید که موقع بوت محیطش گرافیکی هست و کمک زیادی میکنه

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
این رو اگر دانلود کنید خودش روی سیستم نصب میشه و وقتی نوع ویندوز رو مشخص کنید و اوکی کنید از شما میپرسه روی فلش می خواید بزنید یا روی دیسک. بعد بسته به سلیقه خودتون انتخاب میکنید و اتوماتیک خودش سی دی یا فلش بوتیبل میسازه و سیستم رو ری استارت و با اون بوت میکند. احتمالا اونجا هم بیشتر کارها رو خودش انجام میده.

Windows Password Reset - Help You Recover All Windows Password

poya.poya

کاربر
2009-03-09
14
47
[SUP]چگونه برای تنظیم مجدد رمز عبور ویندوز XP هنگامی که شما آن را فراموش کرده
[/SUP]

[SUP] با این نرم افزار میتوان تنظیم مجدد رمز عب[/SUP][SUP]ور ویندوز، 7، ویستا، XP، 2000 و رمز عبور کاربر با CD / DVD یا درایو USB انجام داد.

وقتی که شما رمز عبور ورود به ویندوز خود را را فراموش کرده، این نرم افزار برای شما مفید است که می تواند به تنظیم مجدد رمز عبور از دست رفته و بدون اطلاعات از دست رفته است.
این آموزش به شما نحوه استفاده از تنظیم مجدد رمز عبور ویندوز شخصی تنظیم مجدد رمز عبور ویندوز XP به در کمتر از 3 دقیقه را نشان می دهد.

برای تعویض ویندوز ویستا، XP، 2000 رمز عبور شخصی تنظیم مجدد رمز عبور ویندوز به این شکل است که :

[/SUP]
[SUP] مرحله 1:
[/SUP]

Windows Password Reset
[SUP] دانـــــــــــــــــــ [/SUP] [SUP] ـــــــــــــلود کنید
[/SUP]

[SUP]
2. در مرحله دوم، انتخاب نام درایو شما از لیست PULL-DOWN. کلیک کنید
فرایند شروع شود.
3. یا رایت به USB فلش درایو یا[/SUP]
[SUP]CD / DVD . [/SUP]
[SUP]
66.jpg
[/SUP]​
[SUP]
[/SUP]
[SUP]
[/SUP]
[SUP]
در حال حاضر دیسک بازیابی برای کامپیوتر شما قفل شده است برای تنظیم مجدد رمز عبور ویندوز XP باید هنگام استارت کامپیوتر اولین مرحله بوت از طریق
[/SUP][SUP] CD / DVD و یا USB را انتخاب کنید
[/SUP][SUP]
پس از بوت شدن از CD / DVD و یا USB،
[/SUP]

[SUP]این صفحه نمایان خواهد شد
[/SUP]

[SUP]
67.jpg

[/SUP]
[SUP]
[/SUP]
[SUP] 2. تنظیم مجدد رمز عبور، کلیک کنید. روی Yes کلیک کنید هنگامی که یک پنجره تایید باز به تنظیم مجدد رمز عبور کاربر، و سپس شما می توانید رمز عبور دیگر کاربران و همچنین تغییر دهید.

[/SUP]

[SUP]
68.jpg
[/SUP]
[SUP]
3. تنظیم مجدد رمز عبور ویندوز شخصی را به تنظیم مجدد رمز عبور به عنوان خالی، شما می توانید بر روی ویندوز XP بدون رمز عبور وارد سیستم شوید.

[/SUP][SUP]

[/SUP][SUP]
69.jpg

[/SUP]

[SUP] 4. پس ازتعویض رمز عبور راه اندازی مجدد کرده و همچون عکس زیر:
باز کرده و روی ، بیرون انداختن دیسک بازیابی رمز عبور ویندوز، کلیک کنید
بله
و راه اندازی مجدد کامپیوتر شما
و سپس شما می توانید بدون کلمه عبور وارد شوید.

[/SUP]

[SUP]
70.jpg
[/SUP][SUP]

[/SUP]
[SUP]

تنظیم مجدد رمز عبور ویندوز شخصی نه تنها می تواند ویندوز رمز عبور XP، را تنظیم مجدد کنند
بلکه به شما اجازه می دهد تا یک حساب کاربری جدید برای ویندوز 7، ویستا، XP، 2000 را باز کنید.
[/SUP][SUP]

شما می توانید کلیک کنید اضافه کردن به کاربر دکمه برای اضافه کردن یک کاربر جدید (تازه وارد) اضافه کنید.
سپس شما می توانید به کامپیوتر با این حساب جدید وارد شوید.

[/SUP]
[SUP] حال حاضر از نوع ورود نام کاربری و رمز عبور، و سپس OK را کلیک کنید. [/SUP][SUP]
[/SUP]
[SUP]
71.jpg
[/SUP][SUP]

پس از راه اندازی مجدد سیستم PC شما
[/SUP][SUP] کاربر جدید با priviliges در لیست نشان داده خواهد شد که
می توانید ویندوز XP را با این کاربر جدید وارد شوید
[/SUP]

بالا