آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ریزش اب و یخ زدن ان در کف فریزز ال جی

baran_11

کاربر
2009-03-25
3
3
سلام دوستان یخچال فریزر من ال جی مدل GL-419-glp (بالا یخچال و پایین فریزر) 13/5 فوت است و از طریق گردش هوا کار می کند. مدتی است آب ریزش دارد و کف کشویی پایین آن یخ می زند و به بدنه می چسبد و با هزار مکافات باز می شود. پشت یخچال را نگاه کردم فقط یک شیلنگ خرطومی وجود داشت که از بالا به پایین (تقریباً کف فریزر) وصل بود اما هر چه گشتم، ندانستم انتهای آن به کجا وصل است. به نظر شما چاره کار چیست؟!

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,604
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست خوبم در سوال قبلی که ÷رسدید راهنما کردم و گفتم دلل مشکل شما احتمال داره ان شلنگ مسدود شده باشه
انتها این شیلنگ در مخزنی هست که کنار کومپرسور هست
و اگر این مخزن وجود نداره میتونی ادامه بدی که اب اضافی به خروجی فاضل اب بره

baran_11

کاربر
2009-03-25
3
3
دست شما درد نکند عزیز. از راهنمایی تان سپاسگزارم. بله، شیلنگ را کشیدم بیرون و دیدم خیلی کیپ و کثیف است. یعنی زنگ زده بود! بالاخره با یک لوله با شیلنگ مقداری باد وارد آن کردیم و راه باز شد اما معلوم نشد آب کجا رفت! بالاخره باز شد و فعلاً خوب کار می کند! باز هم ممنون.

آخرین ویرایش:

baran_11

کاربر
2009-03-25
3
3
دوست خوبم در سوال قبلی که ÷رسدید راهنما کردم و گفتم دلل مشکل شما احتمال داره ان شلنگ مسدود شده باشه
انتها این شیلنگ در مخزنی هست که کنار کومپرسور هست
و اگر این مخزن وجود نداره میتونی ادامه بدی که اب اضافی به خروجی فاضل اب بره

دست شما درد نکند عزیز. از راهنمایی تان سپاسگزارم. بله، شیلنگ را کشیدم بیرون و دیدم خیلی کیپ و کثیف است. یعنی زنگ زده بود! بالاخره با یک لوله با شیلنگ مقداری باد وارد آن کردیم و راه باز شد اما معلوم نشد آب کجا رفت! بالاخره باز شد و فعلاً خوب کار می کند! باز هم ممنون.

بالا