آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

همکاران عزیز برای رفع عدم صفحه نمایش و صفحه کلید تلفن رومیزی چه میکنید؟؟؟؟

رامین0098

کاربر
2012-08-27
141
546
خراسان جنوبی
(نداشتن صفحه نمایش وصفحه کلید به طور هم زمان)این عیب عیبی هست که خیلی از ما تعمیرکارا باهاش مواجه میشیم آیا کسی راه حلی براش داره ..................معمول ترین راه حل ها تعویض کریستال ساعته ....... یا ...........خازن های عدسی با نماد22.......یا ...........گرم کردن کریستال با هویه.........ولی اگه با این کارا جواب نداد چیکار میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا هرکسی یه نظری بده تا یه بررسی بشه و نتیجه بخش برای همه باشه
:eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k::eek:k:

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
اوهوم.من از همین تریبون و به عنوان اولین نظر اعلام میکنم که اگه همه این کارارو کردی و نشد خیلی متین زنگ میزنی به مشتری میگی آقا بیا این جنازه رو بردار از اینجا.:)

در این مواقع معمولا ایراد از آیسی هستش که در گوشی های جدید اکثرا آیسی زیر قیر هستش و نمیشه عوضش کرد

آخرین ویرایش:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
شما که تمام روش ها رو امتحان کردی یک ای سی قیری مونده که اون هم اگر ما رک شرکت های معروف مانند تکنوتل باشه مرجوع میکنیم شرکت اگر برق خورده نباشه

رامین0098

کاربر
2012-08-27
141
546
خراسان جنوبی
حالا من یه روش دیگه میگم: قسمت بردی که ای سی قطره ای روش قرار داره رو جدا کرده و داخل نایلون گذاشته و میفرستیمش خدمت فریزر یخچال....24 ساعت باید خدمت کنه.... بعد وصل میکنم.....با این کار بنده از 10 عدد 3 تا رو راه اندازی کردم...خدا رو شکر مشتری برگشت نداده..........اساتید محترم نظرشون چیه.....؟؟؟؟؟؟؟؟؟

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
اسم جالبی گذاشتید براش.

دوستان یه روش هم بگم من.پایه های کریستال رو اتصال کوتاه کنید(وقتی که توی پریز نیست بین 2 تا پایش یه اتصال بدید بعد بردارید و بهد بزنید پریز)

رامین0098

کاربر
2012-08-27
141
546
خراسان جنوبی
اسم جالبی گذاشتید براش.

دوستان یه روش هم بگم من.پایه های کریستال رو اتصال کوتاه کنید(وقتی که توی پریز نیست بین 2 تا پایش یه اتصال بدید بعد بردارید و بهد بزنید پریز)
ممنون جالب بود این روش به نظرم برای زمانی شاید به کار بیاد که ایراد توسط دست برق دار(الکتریسیته) به صفحه کلید صورت گرفته ........

بالا