آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مدارات کاملا عملی با میکرو کنترلر

account100

کاربر
2011-05-03
36
334
سلام و خسته نباشید :
دو مدار کاملا عملی و تست شده با میکروکنترلر را برای دوستان میگذارم . امیدوارم که مفید واقع شود . هر گونه سوالی در این رابطه داشتید من در خدمتم .
اولین فایل :
ولتمتر و محافظ کامپیوتر و تلویزیون

دومین فایل :
هشدار دهنده روشن بودن چراغ اتومبیل

برای اجرا به نرم افزار پروتئوس نیاز است .

آخرین ویرایش:

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
سلام و خسته نباشید :
دو مدار کاملا عملی و تست شده با میکروکنترلر را برای دوستان میگذارم . امیدوارم که مفید واقع شود . هر گونه سوالی در این رابطه داشتید من در خدمتم .
اولین فایل :
ولتمتر و محافظ کامپیوتر و تلویزیون

دومین فایل :
هشدار دهنده روشن بودن چراغ اتومبیل

برای اجرا به نرم افزار پروتئوس نیاز است .
با سلام :
دوست عزیز لینکی که گذاشتین خالی و بی محتوا میباشد از این به بعد هر مطلبی دارید در خود همین انجمن اپلود کنید { شما که امکاناتش را در اختیار دارید } تا ارسالات شما مفید و کاربران استفاده نمایند .
در حال حاضر این پست شما بدلیل بی محتوایی ارشیو گردید .
موفق باشید .

account100

کاربر
2011-05-03
36
334
با سلام :
دوست عزیز لینکی که گذاشتین خالی و بی محتوا میباشد از این به بعد هر مطلبی دارید در خود همین انجمن اپلود کنید { شما که امکاناتش را در اختیار دارید } تا ارسالات شما مفید و کاربران استفاده نمایند .
در حال حاضر این پست شما بدلیل بی محتوایی ارشیو گردید .
موفق باشید .

با سلام
فایل اصلاح شد .

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,542
با سلام
فایل اصلاح شد .
با سلام :
با تشکر از فعالیت بیدریغ شما متاسفانه اپلودسنتری که انتخاب نموده اید فقط تا 5 ساعت اعتبار برای لینک شما قایل شده و بعد از سپری 5 ساعت قطعا فایلهای شما حذف خواهند شد .
لینک های فوق را در همین پست برای ماندگاری همیشه منتقل میکنم و پست تان نیز برگردوندم سعی کنید در همین تاپیک اپلود کنید تا زحمات تون هدر نرود .

[hide]مشاهده فایل‌پیوست VoltMeter.rarمشاهده فایل‌پیوست هشدار_روشن_بودن_چراغ_جلو.rar[/hide]
با تشکر .
موفق باشید .

بالا