آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

من دنبال برد کولر اسپلیت

sami2

کاربر
2013-01-08
55
181
سلام من دنبال برد کولر اسپلیت وستینگ هوس میگردم از کجا میتونم تهیه کنم (عضو جدیدم زیاد وارد نیستم)

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,048
19,270
تهران - ساوه
با سلام و وقت بخير

در حال حاضر فروشگاهي در سايت بابت فروش اين برد ها در نظر گرفته نشده...

مدل و عكسي از برد و شماره قطعات و آي سي هاي برد را با شرح كاملي از عيب به سايت ارسال نماييد

ببينم چه كمكي ميتوانم بكنم

sami2

کاربر
2013-01-08
55
181
برد مربوط به کولر وایت ویتینگ هوس 18000 ترانزیستور یا تریاک مربوط به فن داخلی ترکیده و حروفش از بین رفته فقط اخر ش WJ 87 مشخص اما فکر میکنم به ای سی مرکزی هم صدمه زده
عکسش هم واستون میفرستم

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
برد مربوط به کولر وایت ویتینگ هوس 18000 ترانزیستور یا تریاک مربوط به فن داخلی ترکیده و حروفش از بین رفته فقط اخر ش WJ 87 مشخص اما فکر میکنم به ای سی مرکزی هم صدمه زده
عکسش هم واستون میفرستم

اگر در پیدا کردن برد مشکل دارید میتونید از برد مادر استفاده کنید که در بازار موجود هستش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

sami2

کاربر
2013-01-08
55
181
برد مادر نصب کردم اما نتونستم سه سرعت فن و نمایش دما رو داشته باشم مشتری هم وسواس واسه همین دنبال برد اصلی گشتم
جالب اینجاست با هزار زور زحمت تونستم اون ترانزیستورو جایگزین کنم حالا همه چیزش درسته اما گرمایشش اصلان کار نمیکنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
برد مادر نصب کردم اما نتونستم سه سرعت فن و نمایش دما رو داشته باشم مشتری هم وسواس واسه همین دنبال برد اصلی گشتم
جالب اینجاست با هزار زور زحمت تونستم اون ترانزیستورو جایگزین کنم حالا همه چیزش درسته اما گرمایشش اصلان کار نمیکنه

در مورد برد مادر باید عرض کنم که شاید سرسیم ها رو اشتباه بستی

soheiloooooo

کاربر vip
کاربر
2010-06-24
81
39
احتمالا فن شما pg هست و از برد مادر pg استفاده کنید

بالا