آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

Align کردن هاردهای وسترن سری گرین (افزایش سرعت)

coling

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-03-31
61
95
ایران
با سلام
چرانرم افزار درست کار نمیکنه ازحالت فشرده خارج نمیشه

antypanty

کاربر
2012-11-05
85
74
41
گنبد کاووس
www.fazelpc.ir
سلام به همه دوستان . من یه هارد 2 ترا وسترن دارم . این برنامه رو هم از سایت وسترن و هم از اینجا دانلود کردم . مشکلی نداشت . اکسترکت و رایت هعم کردم و با همین CD هم سیستم رو بوت کردم . این برنامه به سفارش وسترن و توسط ظرکت فوق العاده Acronis مخصوص هارد های شرکت وسترن دیجیتال تهیه شده . ولی هر کار که کردم برنامه میگفت که هیچ هارد وسترنی به سیستم متصل نیست . در حالی که به برنامه های دیگه آکرونیس یا با ریجنریت کاملا هارد شناسایی میشه و چک میشه . کسی میدونه باید چیکار کنم ؟

antypanty

کاربر
2012-11-05
85
74
41
گنبد کاووس
www.fazelpc.ir
با سلامی دوباره . مشکل من حل شد . این بلا ها رو به سر هارد 2 ترای عزیزم آوردم ...
1 - با regenerate کل هارد رو اسکن دادم و حدود 28 ساعت سیستم روشن بود . آخرش 8 تا سکتور از وسط هاردم رو رفع بد سکتور کرد .
2 - با acronis پارتیشن بندی کردم . یدونه 150 گیگی و سه تا 550 گیگی .
3 با همون نسخه توی انجمن align کردمش و ایندفعه جواب داد . فقط مشکلش این بود که درایوی که به عنوان active و logicaly پارتیشن بندی شده بود رو قبول نمیکرد که مجبور شدم دوباره با acronis به حالت غیر بوت پارتیشن بندی کنم اون 150 گیگی رو .
4 - سکتورهای خراب قبلی رو دوباره با regenerate چک کردم و مشکلی نداشتن .
5 - ویندوز رو روش نصب کردم و توی تقریبا 40 دقیقه کامل شد .
6 - اطلاعات قبلیم رو از روی اون یکی هاردم با سرعت 37 مگ به این هارد منتقل کردم .
7 - فعلا که گوش شیطون کر داره مثل بچه آدم کار میکنه .

jpeg

کاربر
2019-09-09
1
1
سلام دوستان من هاردم WD Caviar Green 500 هست درایورش داخل سایت WD نبود چکار کنم لینکای بالا هم همه خراب شدن

Shayanx

کاربر vip
vip
کاربر
2019-01-14
6
3
33
پاسخ : افزایش سرعت و درایور هاردهای وسترن دیجیتال - برای اولین بار در سایتهای ایرانی

سلام یک هارد وسترن دارم سرعت read هارد 140 تا 150 میره ولی ولی سرعت رایتش 13 تا بالاتر نمیره هاردم wd5003abyx re4 اینه با 64 مگ کیج داخلی ولی سرعت write چایین وبا نخسه ویندوز الاین کار کردم نوشته بود الاین شده

بالا