آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مجموعه فیلمهای آموزشی مشترک بین کلیه دستگاه های الکترونیکی (مادر برد , موبایل و PS3,LCD,LED)

alireza2008

کاربر
2008-07-19
11
27
شاید دوستان با واژه(reball) ریبال کردن آشنا باشن ولی در هر حال یکم توضیح میدم تا اون دسته از عزیزانی که کمتر به گوششون خورده بهتر متوجه بشن آی سی ها ی BGA به دلیل نداشتن پایه و به دلیل عدم ثبات قلع به مرور دچار شکست یا به قول خودمون قلع مردگی میشه و چون دسترسی به اونها ممکن نیست کلا آی سی باید جدا بشه وکل قلع موجود بر روی مدار و آی سی بی جی ای کلا حذف بشه و مجددا با قلع جدید پایه سازی بشه چون قلع مخصوص این کار به صورت توپ(ball) هست به همین دلیل در لاتین حذف این توپهای قلعی رو ریبال (reball) میگن آی سی GPU که از نوع BGA می باشد رو به طور کامل از زمان ایراد موجود تا نحوه جداسازی , نحوه پاکسازی مدار و جی پی یو , پایه سازی و نصب مجدد کاملا واضح به تصویر کشیده شده دوستانی که کمی زبان بلد هستند صد البته به اونها بشتر کمک خواهد کرد ولی بازم اگه سوالی بود پیغام خصوصی بدید تا راهنمایی کنم این ویدئو در 5 پخش و در حدود41 مگابایت هست که دانلود ودیدن این فیلم رو به همه عزیزان توصیه میکنم.

دانلود قسمت اول

دانلود قسمت دوم

دانلود قسمت سوم

دانلود قسمت چهارم

با سلام
قسمت های یک تا چهار دانلود نمیشوند.
با سپاس

alireza2008

کاربر
2008-07-19
11
27
با سلام این هم تعویض کردن GPU در طول 4 دقیقه توسط یک مسلمان عرب با استفاده از ابزارهای ساده و فیکسچری که خودش اون رو درست کرده و برد رو روی اون ثابت کرده البته هیت گان این بنده خدا فکر کنم یکم تغییرات داده باشه توش چون من اینجوریشو ندیده بودم

دانلود بخش اول

بخش دوم رو هم کم حجم که بود پائین همین پست آپلود کردم

باسلام
بخش اول دانلود نمیشود.
چنانچه بخش اول را هم مانند بخش دوم مستقیم بگذارید ممنون میشوم.
باسپاس

بالا