آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

مشکل بایوس HP probook 4530S

ki0mars

کاربر
2010-08-12
38
50
با سلام خدمت دوستان و همکاران گرامی
یه لپ تاپ اچ پی 4530s اومده برام که رعدو برق زده USB 2 هاش کار نمیکنه اومدم بایوس بزنم بهش الان که بایوس زدم وقتی که میخواد بالا بیاد ارور AHCI Bios میده ، خودشم تک چیپ هستش ، میخواستم ببینم چکار باید بکنم ؟ این مدل که تک چیپ هستش بایوس EC هم داره یا یه بایوس بیشتر نداره ؟ و اینکه اگر بایوس براش دارید ممنون میشم برام بزارید سایز بایوسش هم 4،09 هستش خیلی ممنون

pc.heidari

کاربر حرفه ای, VIP2
کاربر
2013-01-09
399
6,732
تهران
سلام دوست عزیز . من هم تقریبا چنین مشکلی رو روی 4520s داشتم . با بایوس مشکل برطرف نشد . SB رو ریبال کردم مشکل برطرف شد .

ارور AHCI Bios هم میتونه از فایل بایوست باشه که قسمت AHCI هارد رو نداره . با جدیدترین ورژن بایوس سایت Hp تست کن مشکلت بر طرف میشه . البته لازم به ذکره که من بایوس هایی که از سایت دانلود کردم بعضی ها ناقص بوده . از یکی از بچه ها BACKup بایوس رو بگیر از دستگاه سالم مشکلت برطرف میشه .

نتیجه اعلام بشه .

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام دوست خوبم شما طبق فرمایش دوست خوبمون عمل کنید در ضمن اگر بایوس را می خواهید بهتره در بخش خودش مطرح کنید تا زودتر جواب بگیرید موفق باشید

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,818
کرمان
سلام کیومرث جان آیا مشکلتون حل شد یا نه موفق باشید

ki0mars

کاربر
2010-08-12
38
50
نه علی جان مشکل همچنان به قوت خودش باقیه ، این لپ تاپ رعدو برق خورده بود یو اس پی 2 ها با وب کم و بلوتوث از کار افتاده بودن ، جنوبی زدم مشکلات حل شد ولی این مشکل همچنان هست ، بایوس دیگه که میزنم هر 3،4 بار یه بار روشن میشه بعد میگه به سایت مراجعه کن ولی اون بایوسی که میگم رو وقتی میزنم روشن میشه ولی تو لود نصب ویندوز ارور صفحه آبی میده

بالا