آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

نخواندن دی وی دی pioneer

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

hamidr2007

کاربر
2011-08-12
45
151
با سلام خدمت اساتید گرامی
یک دی وی دی پایونیر آوردن وقتی سی دی را داخل دستگاه می گذاریم شروع به خواندن نمی کند باز کردم هنگامی که کرکره بسته می شود لنز تا می خواهد شروع به خواندن کند انگار درب می خواهد بیرون بیاید یک لحظه تکان می خورد ولی بیرون نمی آید بعد از آن دیگر دیسک را اجرا نمی کند
با تشکر

constantin3

کاربر
2012-12-30
2
2
با سلام منم همين مشكلو دارم. تا حالا با اين دي وي دي رام هاي pioneer خيلي به اين مشكل برخوردم و حل نشده و در نهايت مجبور به خريدن يك دي وي دي رايتر نو شدم. نصب ميشه، تو bios هم شناخته شده، درايورش هم تو my computer مياد، تو devie manager هم هست، فقط dvd و cd نميخونه اصلا. اولش كه dvd رو ميزارم شروع ميكنه به چشمك زدن و يه دفعه قطع ميشه! و ديگه هيچي! ممنون ميشم راهنمايي كنين. با تشكر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

constantin3

کاربر
2012-12-30
2
2
ممنون بابت پاسخ
ميشه بيشتر توضيح بدين كه كجا هست اي پتانسيومتر ها ؟
من بازشم كردم ، اين سي دو رو نميچرخونه ؟!؟!
لنز نور قرمز ميده. ولي سي دي كه ميزارم داخلش نميچرخه!
ممنون ميشم راهنمايي كنين.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: NICHICON

Sina_Browser

کاربر vip
کاربر
2012-10-20
140
531
شما اگه اطراف لنز رو خوب نگاه کنید دوتا پتانسیومتر کوچیک میبینید
با پیچ گوشتی باید تنظیم بشه
اگه پیدا نکردید یه عکس قرار بدید تا بهتر راهنمایی کنم

mjzaret

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-06
87
326
ممنون بابت پاسخميشه بيشتر توضيح بدين كه كجا هست اي پتانسيومتر ها ؟من بازشم كردم ، اين سي دو رو نميچرخونه ؟!؟!لنز نور قرمز ميده. ولي سي دي كه ميزارم داخلش نميچرخه!ممنون ميشم راهنمايي كنين.

من هم همين مشكل رو دارم.

CD رو داخل دستگاه ميزارم لنز چشمك ميزنه ولي موتور چرخاننده CD نميچرخه.

مشكلش از پتانسيومترها هست يا علت ديگه‌اي داره؟

شاد باشيد

macadres

کاربر
2013-02-20
58
307
قدرجون
WWW.GOOGLE.COM
سلام دوست عزیز من دی وی دی رایتر سونی دارم که این مشکل را داره البته مال یکی از دوستانم بود این پتانسومتر را چرخاندم دیگر اصلا کشابی تکان نمی خوره لنز هم بالا و پایین نمی رود چیکار کنم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cifzs

cifzs

VIP+ افتخاری
کاربر
2008-02-22
493
688
سلام به دوستان منم تعدادی پایونر با همین مشکل دارم یعنی تا میاد بخونه تق صدا میکنه و میزنه زیر سی دی و فهمیدم همشون موتوری که سی دی روش قرار میگیره مشکل داره
و با تعویض موتور مشکل کاملا رفع شد

mohsen zmr

مدیر بخش سخت افزار کامپیوتر و لپ تاپ
مدیر تالار
2010-10-29
823
7,078
اهواز
سلام به دوستان منم تعدادی پایونر با همین مشکل دارم یعنی تا میاد بخونه تق صدا میکنه و میزنه زیر سی دی و فهمیدم همشون موتوری که سی دی روش قرار میگیره مشکل داره
و با تعویض موتور مشکل کاملا رفع شد
.
دوست عزیز ، تاپیکهای قدیمی را بالا نیاورید و اگر هم تجربه مفیدی دارید یا در قسمت تجربیات بیان کنید و یا با عنوان مناسب تاپیک جدید ایجاد نمایید.
تاپیک بسته می شود/

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا